17 dec. 18 dec. 21 dec. 23 dec. 26 dec. 31 dec. 1 jan.'81: Iduna Top 100 Kertsviering O.V.B. Film, Iduna Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen Kindermiddag, Iduna Toep- en rikkampioenschappenIduna o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan_de_buurtbewoners_van_het_speelterrein_in_de VAN BROEKHUIZENSTRAAT Beste mensen, Reeds enige tijd geleden heeft er een bijeenkomst plaatsgevonden met buurtbewoners uit de omgeving van het speelterrein in de van Broekhuizenstraat Deze bijeenkomst had tot doel om tot samenwerking te komen ten einde een oplossing te zoeken om het speelterein in de van Broek huizenstraat op te knappen in samenwerking met de gemeente. Tijdens deze bijeenkomst stelden een aantal aanwezige zich be schikbaar om de naar voren gebrachte meningen en plannen nader uit te werken en een schets op schaal te maken. Inmiddels zijn de voorbereidingen zover dat met de gemeente in principe overeenstemming is bereikt over de plannen en wij tot de uitvoering hiervan kunnen overgaan. Daarom willen wij U uitnodigen voor een vergadering om de plannen nog eens nader toe te lichten en de nodige voorbereidingen te treffen om de hele zaak te kunnen realiseren. De vergadering zal plaatsvinden op maandag 28 september om 20.00 uur, in het zaaltje van café Vermeulen. Wij rekenen op Uw komst. Met vriendelijke groeten. Werkcomité Oostrum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o T0NEELGR0EP_^DE_VLASBL0EM^_00STRUM Oostrums toneelgroep is al weer enkele weken bezig met het in studeren van hun nieuwe toneelspelen. Voor het avondvullende toneelspel is de keuze gevallen, op een zeer goede klucht met name "HET HING IN DE LUCHT", dat geschreven is door Bert Peets. De eerst opvoering van dit toneelspel is op 8 en 9 november, in het gemeenschapshuis van Oostrum. In samenwerking met de Harmo nie. Hiernaast heeft de tooneelgroep het Kerstspel "HET VERRUILDE KERSTKINDJE" op het programma staan. Dit Kerstspel wat men in studie heeft genomen is bedoeld voor 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7