alleen muziektechnische problemen met zich mee. Ook de finan ciële problemen worden dan groter. Immers elke muzikant dient een goed instrument te hebben en draagt ook graag een goed uniform. Dat betekent dat er voor elke nieuwe muzikant een flink bedrag geïnvesteerd moet worden. Een andere zaak is, dat bepaalde instrumenten maar beperkt voorkomen in een orkest. Het bovenstaande is niet bedoeld om geen of weinig leerlingen te krijgen. Integendeel, wij zullen dit jaar weer graag een aan tal leerlingen met de opleiding laten beginnen. Wilt U meer informatie over de proefkursussen of de opleidingen op de mu ziekschool, dan willen wij daar graag met U over praten. U kunt daarover bellen met dhr. J. Teeuwen, tel. 86757 of de secretaris, tel. 87174. Ook tijdens de instrumentenparade op zaterdag, 26 september in het Boschveldcöl?eg«> zullen wij aanwezig zijn om Uw vragen te beantwoorden o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 26 september - 4 oktober Zaterdag 19.00 uur Gertruda Janssen-Peeters Overlfamilie Min-Verbeek Overlouders Tijssen-Peeters 8.30 uur Theo Camps en Anna Verhoeven 10.00 uur Tot zekere intentie (Gemengd Koor) Zondag Maandag Dinsdag 9.00 uur Broeder Drabbels en overlfamilie 9.00 uur Overlfamilie Verheijen-Kessels 9.00 uur Piet Rutten 9.00 uur Tot zekere intentie Woensdag Donderdag Vrijdag Eerste vrijdag van de maand 9.00 uur Sjeng Hoedemakers tot zekere intentie 14.00 uur Voor het Bruidspaar Verhoeven-Hulsman Zaterdag (Dameskoor) 19.00 uur GEZINSMIS Jaardienst Theodorus van Arsen Jan Haegens Theij Camps (vw.de buurt) Kinderkoor. Zisdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Robin Oudenhoven- Sjonnie van Cuijck Wilbert Kusters-Ronny Reijnders Zondag 8.30 uur Ronny Pelzer-Jan Rutten-Harm van Huet-Clemen Wei js 10.00 uur Bram Linskens-Sander Martens-Coon Litjens Ronald Hoex

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4