spekgladde veld en het "corrigerend" werk van de grensrechter, maar een voorsprong met de rust zou niet onverdiend zijn geweest. Nadat we thee en beschuit met muisjes genuttigd hadden, leek het beter te gaan, want na vijf minuten in de tweede helft kon Tonnie Kessels een doorgekopte corner op de lijn intikken (1-1). De kansen stapelden zich op en na 20 minuten kon Marnie Wijn hoven na al twee keer het zijnet geraakt te hebben deze keer hard inschieten (1-2). Na 35 minuten was het weer raak toen Ton nie Kessels goed door ging op een uitstekende pass van Wiel Bovendeerd (1-3)Hierna kwam Melderslo nog even terug toen on nodig balverlies in de verdediging bekwaam werd afgestraft (2-3) Deze stand bleef gehandhaafd tot de 89e minuut van de wedstrijd toen Wiel Bovendeerd met een uitstekende lob het definitieve vonnis velde (2-4)In de resterende minuten kon Marnie Wijnho- ven zijn geluk nog eens beproeven en zijn uitstekende schot kon ook ditmaal niet door de keeper gestopt worden. De geroutineerde keeper knoopte nog wel het net los om de scheidsrechter in de waan te brengen dat de bal door het zijnet was gegaan, maar de ze trapte hier niet in. Zo konden we deze slechte wedstrijd met een dikverdiende maar veel te laag en te laat behaalde overwinning afsluiten. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MELDERSL0_6_-_00STRUM 4 'n Grootdeels hernieuwd Oostrum 4 (en zo hoort 't ook!) moest in haar tweede competitieduel op bezoek bij Melderslo. De hernieuwde formatie van de coaches Kievits en van Cuyck, welke de eerste wedstrijd tegen Wittenhorst in winst had omge zet, zag erg tegen dit duel op. Het was echter Pluvius, de regengod die roet (of liever regen) in t eten gooide wat de weersomstandigheden betrof, 'n Moei lijk bespeelbaar veld en 'n jeugdige tegenstander waren 't uit- gangspunt van dit competitieduelIn de eerste twintig minuten werd duidelijk dat Oostrum toch wat meer in huis had als de tegenstanderNa goed werk van de jeugdige spitsen Martens en Driessen was 't Ro Lieshout die van buiten 't 16-meter gebied, met 'n strak schot 1-0 wist aan te tekenen. Oostrum 4 hield de touwtjes in handen. Uit 'n scrimmage voor 't Melderslo doel was 't J. Martens die 'n typisch "Müller- goal" wist te scoren. Hierna, ongeveer in de twintigste minuut verviel Oostrum in haar bekende oude fout. Geen eenvoudig rechtaan, rechttoe voet bal, maar moeilijke en klungelige acties verstoorden 't ritme. Ruststand 0-2. Na enkele kritische kanttekeningen in de pauze wist 'n toch wel oppermachtig Oostrum nog driemaal te scoren. Eerst via middenvelder J. Cornelissen, waarna Jos Martens 'n combinatie met J. Linskens subliem wist af te ronden tot 4-0. 13

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 13