we zitten nl. nog met een probleem. We zoeken nlvoor de thuis wedstrijden nog iemand die aan de poort wil staan om entree te heffen. Om de twee weken bij thuiswedstrijden van het le elftal. Wie wil ons daarmee helpen? Graag vóór zondag a.s. Uw sportieve opgave bij J. Raedts of A. v. Soest. Kom over de brug.'!! 0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MELDERSL0_1_-_00STRUM_1__2_-_1 Na de vriendschappelijke lichtwedstrijd van afgelopen woensdag tegen de ploeg uit Swolgen die met 4-0 gewonnen werd, was Oos trum afgelopen zondag te gast in Melderslo. In deze tweede com petitiewedstrijd hoopte Oostrum haar eerste punten binnen te halen. Op een soppende grasmat en onder een druilig wolkenveld kreeg de Oostrumse ploeg in de eerste helft enkele goede sco ringskansen, die helaas niet benut konden worden. De eerste speelhelft werd dan ook afgerond met een blanco scorebord. Ook in het begin van de tweede helft bleef het spel over en weer gelijk totdat in de 65ste minuut uit een voorzet, de thuisploeg 1-0 kon scoren. Kort daarna was het weer Melderslo die uit een aanval over rechts een tweede doelpunt kon scoren. Met nog ruim een kwartier te spelen kwam de Oostrumse ploeg sterk opzetten; de hoop op een gelijkspel was nog niet opgegeven. 7 Minuten voor tijd kon Carlo Verheijen een goed opgezette aanval, beheerst met een doelpunt bekronen. De, door de prima leidende scheids rechter, bijgetrokken blessuretijd liet echter geen ruimte meer voor de gelijkmaker. Ook in deze competitie hoopt het eerste elftal op steun en be langstelling van het Oostrums publiek. Daarom nodigen wij U uit voor de wedstrijd: OOSTRUM 1 - R.K.D.S.O. 1 (Lomm) op zondag 27 september aanstaande Sportpark "de Spar", aanvang 14.30 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MELDERSL0_5_-_00STRUM_2__2_-_5 Afgelopen zondag kon Oostrum 2 in een slechte wedstrijd haar eerste punten behalen. Deze punten waren moeilijker binnen te halen als de uitslag doet vermoeden. De oorzaak hiervan lag niet in het sterker tegenspel van Melderslo, maar eerder in het niet benutten van de diverse kansen. Daar kwam dan nog bij dat we al na tien minuten tegen een 1-0 achterstand aankeken, nadat een afstandsschot onhoudbaar achter onze doelman in het net ver dween. Deze achterstand had men in de eerste helft al lang weg kunnen werken, als men maar enkele van de vele kansen benut had. Dit benutten van kansen werd weliswaar bemoeilijkt door het

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12