s_lv_l_oostum_afdeling_tennis Oostrum BI Cl is vrij Oostrum C2 Oostrum Dl Wanssum El Oostrum E2 Oostrum El aanvang 10.00 u. vertrek 9.15 u Wanssum E2 aanvang 10.00 u. R.K.D.E.V.C2 aanvang 12.00 u. E.W.C. Dl aanvang 11.00 u. S.V. Lottum Bl aanvang 13.30 u. BEGELEIDING OVERSTEKEN JEUGDVOETBALLERS Woensdag 23 september: 13.00 uur: Mevr. v. Cuyck Mevr. Hendrix 14.25 uur: Mevr. Cornelissen - Dhr. Vermeulen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-or-o-o-o-o-o BEKERWEDSTRIjp_WANSSUM_2_-_OOSTRUM_l Afgelopen zaterdag trad Oostrum eerste elftal aan voor de eerste bekerwedstrijd in Wanssum. De regen had gezorgd voor een gladde speelmatOostrum ging erg goed van start wat in de 17 minuut resulteerde in een schitterend kop-doelpunt van Carlo Verheyen. Na 32 minuten viel Jan Janssen de beurt om uit een goede voor zet 0-2 te scoren. Dit was blijkbaar toch een teken voor Wanssum om in aktie te komen. Enkele minuten voor rust scoorden zij, ondanks appél voor buitenspel, 1-2. Direkt na rust konden de Wanssummers door een misverstand tus sen de arbiter en de Oostrumse ploeg hun tweede doelpunt aan tekenen. Het nu iets feller voetballende Wanssum zag haar spel in de 55e minuut beloond door een mooi doelpunt van W. Janssen. Vlak hierna werd Jan Janssen in het strafschopgebied ten val gebracht: strafschop. Gerrit Broeren zorgde hieruit voor de gelijkmaker, tevens uitslag bij het verstrijken van de officiële speeltijd. Ook de verlenging van tweemaal een kwartier bracht in de gelijkstand geen verandering zodat de beslissing middels strafschoppen moest vallen. Jammer genoeg moest Oostrum hier bij het onderspit delven (7-6)De Wanssumse ploeg gaat over naar de volgende ronde. o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o Zoals eerder aangekondigd zullen a.s. week-end op 19 en 20 september de poule-winnaars van de onderlinge kompetitie, zo wel bij de dames als bij de heren, hun onderlinge wedstrijden spelen 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7