f attentie_jongerenkoor: Maandag 9.00 u. Dinsdag 9.00 u. Woensdag 9.00 u. Donderdag 9.00 u. Vrijdag 900 u Zaterdag 19.00 u. Overlfamilie Rutten-Kockelkoren Toon van Cuijck Tot zekere intentie Broeder Drabbels en overleden familie Uit dankbaarheid bij 'n 93ste verjaardag Gertruda Janssen-Peeters Overlfamilie Min-Verbeek Overl. ouders Tijssen-Peeters Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Bram Linskens-Wilbert Kusters-Bas Künen- Paul Beerkens 8.30 u. Ronald Hoex-Michel Ghielen-Willem Vollen berg-Ron Versleijen Zondag WEER 'N WONDERLIJK GEBEUREN 11 September was voor Hanny en Fred Janssen -Asselberghsstraat 4- weer 'n vreugdevolle, overgelukkige dag, en hun zoontje André deelde vanzelfsprekend in die vreugde. Hun droomwens ging wederom in vervulling; 11 september mochten zij namelijk hun tweede kind, nu een dochtertje, gezond en wel in hun gezin verwelkomen. Zij zal gaan luisteren naar de naam: ANKEv ANKE was weer even hartelijk welkom als ANDRE, het broertje van ANKEEn wij van onze kant heten ANKE ook van harte welkom in onze parochiegemeenschap. Hanny en Fred, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe rijk dom; moge ANKE veel warmte, zon en vreugde bij jullie in huis brengen; en moge ANKE zelf ook 'n zonnige, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Iedereen weet wel dat wij a.s. zaterdag moeten zingen. Voor de goede orde wil ik iedereen er aan herinneren,* om 18.30 uur in de kerk te zijn, zodat we nog kunnen repeteren. Voor de nieuwkomers is dit erg belangrijk. Verder zijn nieuwe leden bij ons koor van harte welkom. Wie zich thuis voelt bij meisjes die variëren in de leeftijd van 13 tot 28 jaar is welkom Buiten ons kerkelijk repertoir zingen wij ook vrolijke volks liedjes, die wij waarschijnlijk volgend jaar in de schouwburg ten gehore zullen brengen. Voor verdere inlichtingen over het koor kunt U terecht bij: Trudy BonantsOosterthienwe& 5, Oostrum, tel. 80387 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3