men teneinde een oplossing te zoeken om het speelterrein in de van Broekhuizenstraat op te knappen in samenwerking met de gemeente. Tijdens deze bijeenkomst stelden een aantal aanwezige zich beschikbaar om de naar voren gebrachte meningen en plannen nader uit te werken en een schets op schaal te maken Inmiddels zijn de voorbereidingen zover dat met de ge meente in principe overeenstemming is bereikt over de plannen en wij tot de uitvoering hiervan kunnen overgaan. Daarom willen wij U uitnodigen voor een vergadering om de plannen nog eens nader toe te lichten en de nodige voorbereidingen te treffen om de hele zaak te kunnen realiseren. De vergadering zal plaatsvinden op maandag september om 20.00 uur, in het zaaltje van café Vermeulen. Wij rekenen op Uw komst. Met vriendelijke groeten. Werkcomité Oostrum o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o-o -o-o-o-o-o-o-o- o-o-o- o-o-o- o-o- Zondag 13 september ging het naar Horst om deel te nemen aan de Peelland-RallyDe deelnemers waren H. Staaks, H. Aben, Mevr. Aben, W. Verheyen, Mevr. Verheyen en J. v.d. Pasch. De koets werd getrokken door Kilflora en Ramona van H. Staaks, die ook als koetsier fungeerde. H. Aben en W. Verheyen fungeerde als kaartlezers in overleg met de anderen. Het was een mooie tocht door de bossen en landerijen van Horst. Het weer was ook ideaal, 's Avonds was de prijsuitreiking in zaal de Sport te Horst. Hier kwamen wij voor de 5e prijs in aanmerking wat toch weer een mooi resultaat was gezien de grote deelname. Het was weer een prettige en leerzame dag. Allemaal nog hartelijk bedankt en gezelligheid en tot een volgende keer. Gegroet o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 11