Daar men hier niet meer dan 30 personen tegelijk kan ontvangen, zullen we waarschijnlijk 2 maal gaan. De data voor deze bezoeken zijn donderdag 5 november en dinsdag 24 november De kosten voor deze excursie bedragen: Reiskosten voor eigen rekening en 5,00 voor de lunch. Graag willen we voor 15 september a.s. opgave hebben van de dames die mee willen gaan met opgave van voorkeur voor één van bovengenoemde data. Het programma voor deze dag is als volgt: Aankomst Koffie in de bibliotheek. Inleiding over de geschiedenis en bouw van de Katholieke Universiteit door een medewerkster van het bureau pers en voorlichting. Rondleiding door het anatomisch museum van de subfaculteit der geneeskunde, onder leiding van een explicateurgevolgd door het video-programma "wondermachine-mens" (het gezelschap wordt in 2 gelijke groepen gesplitst). Lunch (soep, broodjes, koffie en fruit) in de kantine van het préklinisch hoofdgebouw. Bezoek aan het dierenlaboratorium van de faculteit der geneeskunde en tandheelkunde en het Sint RadboudziekenhuisNa de film "expirement 115" zal een van de medewerkers een rondleiding door het laboratorium verzorgen. ca. 16.00 uur: Einde bezoek. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o —o—o—o—o—o—o—o—O VANUIT DE KLEUTER SCH00L Het is bijna Oostrumse kermis. Daarom beginnen we volgende week met het project "De Kermis" Wat gaan we waarschijnlijk doen? - Donderdags of vrijdags vóór de kermis naar de opbouw van de kermis kijken. - Vertellen, voorlezen, spelletjes en raadseltjes over "De Kermis" - De woorden: kassa, kraam, café, matineé. En de begrippen: langzaam en vlug proberen we te verduide lijken - Werken over de kermis: b.v. een draaimolen bouwen, een kraam plakken. 7 10.00 uur: 10.30 uur: 12.30 uur: 14.00 uur:

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7