HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" Maandag_31_augrepetities in het Gemeenschapshuis. van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest Zoals tijdens de laatstgehouden repetitie werd afgesproken, zal de kwartaalbespreking voor het orkest gehouden worden op maandag 7 september a.s. Woensdag_2_september^ repetities in het Gemeenschapshuis, van 19.00 - 19.30 uur: aspiranten tamboerkorps van 19.30 - 21.00»uur: het gehele tamboerkorps Aansluitend aan deze repetities zal de kwartaalbespreking met het tamboerkorps gehouden worden. Zaterdag_5_septemberop deze eerste zaterdag van de maand zal er weer oud papier worden opgehaald. Play-in voor jeugdige muzikanten. Op zaterdag 24 okt a.s. zal in Schaesberg wederom de jaarlijkse Play-in gehouden worden. Deelname hieraan is mogelijk voor onze jeugdige muzikanten t/m de leeftijd van 20 jaar. Onze deelnemers in voorgaande jaren zullen kunnen bevestigen dat deze Play-in niet alleen een fijne maar ook zeer leerzame dag is. Wij willen onze jeugdige muzikanten dan ook graag aansporen om aan deze Play-in deel te nemen. Opgave hiervoor kan gebeuren in de komende dagen tot uiterlijk 31 augustus. Presentatie van onze Harmonie op 5 september a.s. Op zaterdag 5 september a.s. zal, 's avonds om acht uur in het Gemeenschapshuis, onze harmonie met orkest en tamboerkorps een koffieconcert verzorgen. Daags daarna zal onze vereniging ook in Lottum moeten optreden. Wij hebben echter gemeend onze eigen Oostrumse bevolking het eerste concert voor dit winterseizoen te moeten aanbieden. We doen dat met des te meer plezier nu met heel veel passen en meten ons sterk uitgebreide korps weer geheel in uniform zal zijn gestoken. Dat heeft natuurlijk geld gekost; dank zij een erg zuinig beleid hebben we dat kunnen betalen. Iedereen weet echter dat een mu ziekvereniging veel geld kost. We blijven in de komende tijd dan ook graag rekenen op de geweldige steun en sympathie van onze Oostrumse mensen. Onze harmonie zal haar best blijven doen voor Oostrum. Komt U op 5 september a.s. 's avonds om acht uur ook even luis teren in het Gemeenschapshuis? De directeur en de leden zullen dat erg op prijs stellen. Het Bestuur. -o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 6