Ziezo de vakantie zit erop. We zijn allemaal weer wat uit gerust en kijken weer uit naar het nieuwe seizoen. De wedstrijden zijn ook al weer begonnen voor de Venrayse Bond deze week en bij Bèr ligt erri nieuw laken op de tafel. Wat kunnen we beter doen dan het nieuwe seizoen beginnen met een feestavond. Hiervoor heeft U allemaal een uitnodiging ontvangen. Wij verwachten U zaterdagavond met introducée en goed humeur. Ook onze jeugd spelers zijn van harte welkom. Kort voor de aanvang van de feest avond zal het bestqur nog even vergaderen voor de datum van de algemene ledenvergadering. Ook dat wordt 's avonds meegedeeld. Wel, laten we onze teams voor. het komende seizoen yeel sukses wensen en hopen dat de wedstrijden in goede sfeer mogen verlopen. Tot zaterdag. Heine. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- GEVONDEN Portemonnaie met inhoud. W. Hendrix, V. Broekhuizenstraat 8 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WASSEN VOOR JONGEREN Iedereen, maar vooral jongeren, die om welke reden dan ook niet kan beschikken over een wasmachine en het beu is alles op de hand te wassen, kan van maandag t/m vrijdag tussen 10 en 5 uur bij het maatschappelijk advies centrum voor jongeren, tegen een vergoeding van f 3,50 per wasmachine, terecht, (wasmiddel inbegrepen). Bij het M.A.S.J. staan twee wasmachines, waar iedereen zijn of haar was kan laten wassen. Je hoeft niet op je was te gaan zitten wachten, maar je kunt wel in de tussen-tijd in onze huiskamer een gratis kopje koffie of thee drinken. Ons adres is: Hoenderstraat 33 te venray tel. 04780 - 85251. Tot ziens - o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o -o-o-o-o-o-o-o -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o- HEY BOYS GIRLS. O.J.C. Iduna presenteert: in navolging van enkele jaren geleden weer een Franse Avond. (voor de meer taal begaafden een soirée Frangaise)Er wordt Franse wijn, stokbrood etc. verkocht. De muziek is ook geheel in de Franse taal. Tot ziens op zaterdag 29 augustus. De Iduna drive in movie presenteert vrijdag 4 september weer een film. Het is ditmaal een science-fiction; De entree is free. Aanvang: ongeveer 20.30 uur. Tot dande act.comm. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16 Q0 aClCOm

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 15