RKDEV 4 - Oostrum 4 11.00 uur America 5 - Oostrum 5 11.00 uur Aanvang training 30 juli (donderdag) De aanvangstijden van de training zijn: dinsdag 20.00 uur donderdag 19.00 uur 19.30 uur Oefenwedstrijden lste en 2de elftal en degenen van de lage re elftallen die donderdags niet kunnen trainen 3e - 4e en 5e elftal; lste en 2de elftal. Tevens verzoeken wij de spelers die tijdens het oefenprogramma afwezig zijn zich tijdig af te melden. Dit kan zowel tel. als schriftelijk op het adres Randenrade 50, tel.: 84114. JEUGDVOETBAL Er zijn nog steeds jongens die geen pasfoto hebben ingeleverd. Doe ze deze week nog in de brievenbus van Geysterseweg 3, anders heb je de kans dat je de eerste wedstrijden van de competitie niet opgesteld kunt worden. Ook wachten we nog steeds op enkele aanmeldingen van jeugdlei ders. Wanneer er geen nieuwe aanmeldingen komen kunnen we niet met de 2 nieuwe elftallen starten. Het gevolg is dat er 30 jongens niet aan de competitie mee kunnen doen. We hopen nog steeds op nieuwe aanmeldingen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S1V100STRUM_- AFD._TENNIS Nieuws over de onderlinge jeugd-competitie Door verschillende jeugdleden is gevraagd of de termijn waarop de tenniswedstrijden gespeeld moeten zijn verlengd kon worden. Dit i.v.m. de vakantie-periode. E.e.a. is geen probleem. De datum wordt daarom uitgesteld tot 15 augustus. Voor de veiligheid nog een keer de poule-indeling: Poule I Karin Groot Bob Kempen Mary Leeuwenkemp R. Camps Suz. Mertens Trude Eeuwers Poule II Jacq. Beckers Kitty Kempen Rob Linders Colette Kusters MLLoonen Mat Nelissen Poule III Silvia v.d. Bergh Aloys Martens Cor Leeuwenkemp Marjo van Dijk Tw. Camps Jacq. Nelissen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8