9. Schoolbestuur, oudervereniging - V.C. B.O.T. 10. Buurtver. "de Aide Beek" - Aide Beek 1 11. Buurtver. "de Aide Beek" - Aide Beek 2 12. Damesgymclub - V.C. "Knudde" 13. L.V.B. - LV. Babe 14. Oere Toe - Oere toe en hande thuus 15. Carnavalsvereniging - Carnavalsvereniging 16. Tennisvereniging - "de Rackets" De poule-indeling ziet er als volgt uit: Poule A Poule B Poule C Poule D Harmonie 1 Harmonie 2 Aide Beek 1 Aide Beek 2 de Rackets de Snertjongens de V.O.T. S.V.O. L.V. Babe V.C. Knudde V.C. B.O.T. Oere toe en hande th Carnavals-ver. Veteranen de Eikels de Plaarzék Laten we allemaal hopen op goed weer! Iedereen een fijne dag toegewenst. De organisatie. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Voor het nieuwe schooljaar prima lederen boekentassen. Ook iets nieuws de z.g. posttassen van prima runds leder 10 jaar garantie op het leder! 2 vaks 3 vaksPrijzen vanaf F. 55,00. Het adres voor reparaties van boekentassen Kessels Herenpasweg 3 Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5JLJARTVRIENDEN - SNA_ Nadat de wedstrijden van de onderlinge kompetitie nu bijna af gelopen zijn breekt ook bijna de vakantie aan. Alleen de jeugd heeft nog wat te spelen. Marcel Derks won van Michel van Dijk. Hans van Dijk won met een goed gemiddelde (1,3) van Hans Kessels (0,6). En Pieter Verhagen won verrassend van Johnny van Bergen met een gemiddelde van (0,7). Er is flink vooruitgang gemaakt door jullie en we hopen dat deze trend zich doorzet. De teams van de Venrayse Bond zijn inmiddels bekend gemaakt aan het publicatiebord. Voor wat de jeugd betreft wachten we nog even af wat Jan Schei- bergen te melden heeft. Wel hier laat ik het nu maar bij en hoop dat de weergoden ons woensdagavond gunstig gestemd zijn geweest tijdens de golf- 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10