- Jeugdwedstrijden, Jan Schelbergen zal kontakt opnemen met de V.B.B. voor wedstrijdaktiviteiten. Jeugdspelers met een gemiddelde van 1 of meer kunnen in principe meedoen - Feestavond, Zaterdag 29 Augustus. - Golftournooitegen de veteranen Woensdag 1 juli, details op het publikatiebord. Dit zijn zo ongeveer de hoofdpunten. Een groot aantal andere zaken werden besproken en zullen in de notulen worden opgenomen. Tenslotte goed nieuws van het wedstrijdfront. In de driebandenkampioenschappen van de V.B.B. bereikte: Jo de Beer een derde plaats in de tweede klas. Harry Lenssen een tweede plaats in de tweede klas en Geert Arts een eerste plaats in de derde klas. PROFICIAT. Dus is er weer een kampioen bij. Helaas gaat Geert ons binnenkort verlaten en bedankte alle leden voor de fijne tijd. We zullen je missen, Geert. HEINE. NOBEL_NIEUWS Zondag 21 juni ging het naar Horst, daar organiseerde de afd. Meerlo een Kringwedstrijd. Deze keer was een 5e prijs voor onze club het resultaat, dat was hoofdzakelijk het gevolg omdat 's morgens 2 ruiters van het achttal zich afmelden wegens ziekte en werkzaamheden. Verder wist Piet Staaks met Paddie een 5e prijs te behalen voor ind. dressuur klasse L2. Hannij v.d. Heiden met Oase behaalde een le prijs voor ind. dressuur klasse LI. Michel Beerkens met Maico behaalde ook een le prijs voor ind. dressuur klasse B2. Arie Emons met Rogier behaalde een 5e prijs voor ind. dressuur klasse B2 en een 7e prijs voor springen klasse B. Gemmy Wijnhoven met Bianka be haalde een 4e prijs voor ind. dressuur klasse LI. Els de Weis met Kilflora wist een 2e prijs te behalen voor ind. dressuur klasse LI. Tenslotte wist Frans Linders met Rian een 4e prijs te behalen voor springen klasse B. Alles bij elkaar weer een mooi resultaat, allemaal van harte gefelici teerd Het Bestuur 13

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 13