Nieuwe leden die aan de competitie willen deelnemen, moeten met pasfoto doorgegeven worden vóór 15 juli bij de K.N.V.B. in Sittard. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. OOSTRUM__-__£FDELING_TENNIS A. Begeleiden jeugdtennis - woensdagmiddag 1 juli van 14 16 uur: Mevr. T. Custers en Mevr. T. Groenen, woensdagmiddag 8 juli van 14-16 uur: Mevr. N. Martens en Mevr. A. Vermeulen B. Op vrijdagmorgen, 26 juni a.s., wordt er van 9 tot 10 uur een inhaal-tennisles gegeven, waarvoor baan I gereserveerd is. C. De aanvangsdatum waarop geïntroduceerd mag worden, is 15 juli a.s. De laatste dag waarop geïntroduceerd kan worden is 30 augustus 1981. D. Zoals met de deelnemers/sters besproken, wordt er in de peri ode van 12 juli t/m 9 augustus a.s. GEEN tennisles gegeven. Marie-José Dentjens begint op maandag, 10 augustus, weer met het geven van tennisles resp. trainingen. E Vriendelijk verzoeken wij onze leden, uitsluitend met tennis schoenen de banen te betreden, teneinde beschadigingen te voorkomen. F. Wij maken onze leden er nogmaals op attent, dat fietsen NIET op het sportterrein gezet mogen worden, doch men gelieve deze te plaatsen tegen de daarvoor bestemde hekken bij de ingang van het sportpark. G. GEVONDEN: Een rood/witte sporttas met witte tennisballen en oranje nylon regenjasje maat 128. De eigenaar kan zich in ver binding stellen met Mevr. M.-L. Janssen, Stationsweg 138a, tel83555 Het Bestuur. Enkele wijzigingen in de onderlinge jeugdcompetitie In 't Oostrums Weekblad van de vorige week zijn er een aantal mededelingen gedaan over indeling, opzet en regels van de jeugd- competitie. Hierin zijn een aantal wijzigingen gekomen. We verzoeken, alle leden, ook de senioren, van deze wijzigingen goed kennis te nemen. 11

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 11