PROGRAMMA 10 uur: Indianentooi maken schminken, "De Indianendoop" 11 uur: Naar de Geysterse bossen, Indianenlied aanleren. 12 uur: Indianen picknick. 1 uur: De Indianen gaan op speurtocht, half 3: In een grote kring liedjes zingen en de opdrachtjes van de speurtocht uitvoeren. Als afsluiting krijgen de kinderen nog iets lekkers. Om kwart over 3 zijn de kinderen weer op school. Zij mogen dan direct naar huis. (Als het dinsdag 16 juni regent houden we de indianendag op school) Met vriendelijke groeten, Marly, Liesbeth en Margreet. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VANUIT_DE_KLEUTERSCHOOL Aan de ouders van onze nieuwe kleuters. Na de grote vakantie mag uw kind naar de kleuterschool. Dat is op maandag 24 augustus. Om uw kind alvast v/at bekend te maken met de kleuterschool zijn er een tweetal activiteiten georganiseerd. Op maandag 15 juni mag u met uw kind om kwart voor vier op school komen. Op maandag- en dinsdagmiddag (22 en 23 juni) komen de kinderen die op de peuterspeelzaal zitten, met de leidsters v.d. peuter speelzaal, op school. Het volgende schooljaar mogen de kinderen die 4 jaar zijn, na de kerst-carnaval- en paasvakantie op de kleuterschodl komen. Met vriendelijke groeten, Leidsters kleuterschool, Marly, Liesbeth en Margreet. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o— VANUIT_DE KLEUTERSCHOOL Aan de ouders. -De volgende week beginnen we met een klein projekt: de gevoelens van een_kind. -De klassegesprekjes zullen over de volgende onderwerpen gaan: -Trots, lief, boos, stout, verdrietig bang, (dromen) blij, verlegen, jaloers, -Dit alles proberen we op velerei manieren de kleuters te laten uitbeelden -Över dit onderwerp hebben we prentenboeken, verhaaltjes, 'n lied en een versje. 3

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3