«Jeugdleden opgelet w. Voor de senioren is pas een onderlinge competitie gestart. Op verzoek van ^nkele jeugdspelers heeft de jeugdcommissie be sloten ook voor de jeugdleden een onderlinge competitie te houden We hebben wel besloten, i.v.m. spelregels en tellen enz., dit alleen te doen: - voor jeugdleden van 12 jaar en ouder - en als er voldoende leden zich opgeven. Wie dus mee wil doen moet zich opgeven vóór zondag 14 juni bij R. Zeelen - Mgr. Hanssenstr. 34, tel.: 81858. In 't volgend nummer v.h. Oostrum's Weekblad worden indeling en regels bekend gemaakt. k De jeugdcommissie is eveneens van plan een vergadering te hou den met alle jeugdleden. We doen dit alleen als er punten' zijn die de moeite waard zijn om te bespreken. Geef daarom eventuele punten die voor jou belangrijk zijn door aan R. Zeelen - Mgr. Hanssenstr34tel.: 81858 Mevr. Willems - 0. Thienweg 24, tel.: 83546 x Denken jullie er ook aan, dat er woensdagmiddag toezicht is op de tennisbanen tussen 2-4 uur. Maak daar gebruik van en kom spelen! De jeugdcommissie, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN_S1N1A1 Na een week stilzwijgen, weer even wat nieuws van het biljart front De onderlinge kompetitie van zowel de jeugd als de senioren ver loopt goed en nadert zolangzamerhand het einde. Bij de jeugd zijn er tot dusver twee spelers die kans hebben ge zien een of meer keer boven het gemiddelde van 1 te komen. Dit zijn Hans van Dijk en Hans Kessels. De eerste Hans scoorde zelfs een gemiddelde van 1,8 in zijn partij tegen Marcel Derks. Ook worden er goede series gespeeld. Hier is eveneens Hans van Dijk aan de leiding, wel samen met broertje Michel, die ook een 14

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 14