S.V. OOSTRUM - AFDELING VOETBAL Zoals bekend zal zijn, organiseert O.J.C. Iduna op 4 juli een volleybaltournooi t.g.v. de heropening de "Oude Watermolen". Aan dit tournooi kunnen alle Oostrumse verenigingen deelnemen, met een of meer teams. S.V. Oostrum voetbal, kan daarbij natuurlijk niet ontbreken. Daarom verzoeken wij leden die aan dit tournooi willen deelnemen, zich hiervoor op te geven vóór 15 juni a.s. bij de secretaris, Q. Paantjes, Ooster Thienweg 3. Wij rekenen erop met meer dan één team tegenwoordig te zijn. Op dinsdag 23 juni a.s. aanvang 20.0.0 uur wordt in de kantine van S.V. Oostrum, de jaarvergadering gehouden voor de afdeling voetbal Alle leden ouder dan 18 jaar kunnen deze vergadering bijwonen. Op deze vergadering zal ook de nieuwe trainer, A. de Koning uit Meerlo, aanwezig zijn, zodat men met hem kan kennismaken. De agenda voor deze vergadering is als volgt: 1. Opening 2. Notulen van de jaarvergadering van 10 juli 1980 3. Jaarverslag en financieel verslag 4. Mededelingen 5. Verkiezing van 3 bestuursleden. Aftredend volgens rooster zijn: J. Raedts A. van Soest W. Tacken Zij stellen zich allen herkiesbaar. 6. Elftallen en elftalleiders 7. Rondvraag 8. Sluiting Voorstellen kunnen tot één dag voor de vergadering worden inge diend bij de secretaris. Kandidaten voor de bestuursverkiezingen kunnen tot de aanvang van de vergadering worden opgegeven, mits daarbij een schrifte lijke verklaring wordt overgelegd, waaruit blijkt dat de kandi daat de functie zal aanvaarden, indien hij wordt gekozen. A. van Soest, voorzitter Q. Paantjes, secretaris. JEUGDVOETBAL Eerste Pinksterdag, 7 juni, wist ons schoolelftal in Ysselsteyn de jaarlijkse kerkdorpentournooi te winnen. Behalve de wisselbeker ontvingen ze voor de le plaats een prach tige beker. 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10