E2 werd 4e in Leunen bij het E2 tournooi. Goed gewerkt jongens! PROGRAMMA Aanstaande zondag, Pinksteren, schoolvoetbaltournooi in Yssel- steyn. We vertrekken om 12.45 uur. De volgende spelers worden verwacht: M. van Dijk, P. Achten, M. Boom, R. Takken, Fr. DupontLeon Ver meulen, B» van Delft, R. Wilms, A. Vermeulen, E. Graat, P. Loo- nenSj. Wilmsen, J. Franssen, P. Jansen, J. van Soest, Luc Ver meulen, R. Pelser. Enkele mededelingen van jeugdvoetbal: - Zoals je wel gehoord hebt gaat het voetbalkamp vanwege ver schillende oorzaken niet door. Wel hopen we het volgend jaar met al onzejeugdleden weer een mooi kamp te organiseren. - Vóór 20 juni a.s. moeten de volgende leden een pasfoto inleve ren op Geysterseweg 3: A. Verhagen, G. Wilmsen, A. Janssen, Th. Verstegen, R. Janssen, R. v. Soest, J. Peeters, Henny Kessels, B. Oudenhoven, M. Lins- kens, Fr. Drabbels, W. Moorrees, P. Verhagen, M. Janssen, H. v.d. Berg, J. Raedts, G. Claessen, A. Martens, Tw. Pelser en alle El en E2-spelers die al 7 jaar zijn en nog geen pasfoto ingeleverd hebben. - Jongens, die lid willen worden van de voetbalclub, moeten zich vóór 1 juli 1981 opgeven. Dit in verband met de opgave van elf tallen voor het volgend seizoen. - Gevraagd worden: Jeugdleiders - die als elftalleider met de jeugd iedere zaterdag willen meegaan en/of jeugdleiders die deze jongens dinsdag of woensdagavond willen trainen. Degenen, die het jeugdvoetbal een warm hart toedraagt, help ons; laat in september niet een aantal jongens zonder leider staan. Inlichtingen bij een van onze jeugdleiders en op Geys terseweg 3. - Op 1 juli gaat P. Huijbers verhuizen van Geysterseweg 3 naar Stationsweg 67 te Venray, telefoon: 81035. - Donderdag, 11 juni; jeugdleidersvergadering in de kantine. Aanvang 20.15 uur. Op zaterdag 30 mei is bij prachtig weer het jaarlijks gemeente lijk veteranen-tournooi Oostrum gespeeld in het sportpark te Oostrum. Dit sportieve en goed geleide tournooi werd uiteindelijk verdiend gewonnen door de veteranen van de SV Castenray. Deze versloeg S.V.Venray (de Bruyn) in de finale met 2-0. De overige klasseringen zijn: 3 Ysselsteyn, 4 Oostrum, 5 SV Venray (Veltum)6 St. Anna, 7 ONA 9 t

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 9