tijdens de schoolvakanties wordt er geen les gegeven, né, de vakanties worden de lessen weer voortgezet. Mede afhan kelijk van het weer is de twintigste les gepland rond medio september. Een én ander in overleg met de deelne-(emsters) (mers) en trainster. Het bestuur ATTENTIE Ongeveer twee maanden geleden is er op ons tennispark een rood/ witte sporttas blijven liggen. Inhoud: 7 witte tennisballen (waarvan één gemerkt met H) en een opvouwbaar oranje plastic kinderregenjasje maat 128. De eigenaar kan zich in verbinding stellen met dhr. Linders van Broekhuizenstraat 3 of met mevr. M.L. JanssenStationsweg 138a. Begeleiding bij het tennissen_door_de_jeugd_op_woensdag_3_juni 14.00 - 16.00 uur: Mevr. Linders - Mevr. G. Wilms -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL-NIEUWS Vrijdag 22 mei gingen onze amazones en ruiters naar Ottersum, evenwel zonder paarden, voor een ontmoeting op het voetbalveld. Hier was al vele malen door beide besturen over gesproken op de concoursen, maar het liep steeds op niets uit wegens de drukke bezetting. Maar nu was het dan zover dat de knoop werd doorge hakt en ging het vrijdag naar Ottersum. Wel met wat vertraging. Nadat alle speelsters en spelers zich omgekleed hadden ging het naar het voetbalveld. Na een kort woord en aanbieden van een boeket bloemen aan de aanvoerder van Ottersum werd meteen aan de wedstrijd begonnen onder leiding van een handige scheidsrecht ter. Het was al gauw 1-0 voor de tegenpartij; tot de rust moest onze doelverdediger nog 4x de bal uit het net halen, maar Michel Beerkens wist kort voor de rust de stand te verkleinen door een tegen-doelpuntNa de thee begon men vol goede moed aan de twee de helft, maar het mocht niet baten, want het was steeds Otter sum dat scoorde. Zo kwam de eindstand op 12-1, wat de verhouding goed weer gaf, maar Ottersum beschikte over heren die meer voet balervaring hadden dan de dames en heren van onze club, maar al met al hebben we toch kunnen genieten van het gebodeneNa af loop dankte de voorzitter van Ottersum iedereen voor de sportieve strijd en bood hij de speelsters en spelers van Nobel een hoef- 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10