OOSTRUM - MEERLO: 0-2 Meerlo kampioen! In een spannende en sportieve wedstrijd zagen een 500 toeschouw ers dat Meerlo beide punten pakten, en daar Ysselsteyn bij Brughusia een punt liet liggen, zo het kampioenschap in de le klasse K binnen haalde. Al in de beginfase kregen de Meerlonaren een drietal riante mo gelijkheden om de thuisploeg al vroeg op een achterstand te zet ten, doch de zenuwen speelden danig parten bij de gasten. De thuisploeg daarentegen wist zich langzaam aan de Meerlodruk te ontworstelen en zo enkele doelrijpe mogelijkheden te creëren. Ook na de hervatting waren beide teams redelijk aan elkaar ge waagd ook al hadden de gasten wat meer in hun mars, de thuis ploeg compenseerde dit met een geweldige inzet. Toch was het Jac Cleven, die na een goed opgezette aanval doelman Kessels kans loos liet 0-1. En toen na een Oostrumse wissel Jac Cleven ander maal succesvol was zaten de Meerlonaren op rozen, 0-2. De winst had zelfs nog groter kunnen uitvallen toen de overigens goed leidende Pelzer een penalty kado gaf, doch deze werd door Meerlo- aanvoerder Jan Jenneskens gemist. §iY:._29§™5!! AFDELING_TENNIS ONDERLINGE_KOMPETITIE Zoals al eerder werd aangekondigd zal dit jaar per 1 juni de onderlinge kompetitie van start gaan. De opzet is hetzelfde als het vorig jaar en wel als volgt: Uitsluitend enkelspel. Afhankelijk van het aantal deelnemers worden poules samengesteld van 4 a 5 personen. De poules zullen zodanig worden ingedeeld dat zowel sterke als minder sterke spe lers evenredig over alle poules worden verdeeld. De deelnemers moeten met elkaar afspreken wanneer zij hun wedstrijden spelen. Binnen welke termijn de wedstrijden gespeeld moeten worden, zal nog nader bekend worden gemaakt. De wedstrijdduur wordt bepaald door het aantal games, niet door tijd. Een wedstrijd eindigt zodra een van de spelers 9_g^es_heef t_gewonnenhij ontvangt daarvoor 4 punten. De verliezer krijgt - afhankelijk van het aantal door hem gewonnen games - 0 punten bij 0 t/m 2 gewonnen games; 1 punt bij 3 t/m 5 gewonnen games; 2 punten bij 6 t/m 8 gewonnen games. Tijdens de uren waarop geen trainingen plaatsvinden, is het mo gelijk voor een kompetitiewedstrijd BIJ VOORRANG af te hangen op baan één voor een vol uur. 9

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 9