GEVONDEN Blauw rechter kinderschoentje Afhalen, redaktie-adres Mgr. Hanssenstraat 44. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wil degene die mijn rood-bruine damesfiets bij de Watermolen heeft meegenomen, deze terug willen bezorgen bij de beheerder van het parochiehuis, Watermolenstraat 6. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TE KOOP KOOL - KNOLSELDERIJ- EN PERKPLANTEN v. Arsen Oirloseweg 8 Oostrum Tel.81192 BILJARTVRIENpEN_-_SJ.N_1A_1 De afgelopen week hebben we een bijzondere avond gehad en wel de uitwisseling met de invalidenbond van Venray. Al eerder in februari hadden we tegen hen getafeltennist en met een klein verschil verloren. Maar nu hadden we de kans een revanche te nemen en dat door middel van 2 sjoelbakken, tafeltennis, tafel voetbal en niet te vergeten barakken. Het werd een spannende aangelegenheid en in eerste instantie leek het er op dat SNA ging winnen. Het sjoelen en het tafeltennis gaf uiteindelijk de doorslag ten gunste van de invaliden. De wisselbeker ging dus naar Venray, Proficiat! Het was een bijzonder gezellige avond met flinke opkomst van alle kanten. Ook de SNA-jeugd was goed vertegenwoordigd. De eerst volgende aktiviteit is het voetballen tegen de vetera nen. Bij het uitkomen van dit stukje is de wedstrijd al gespeeld n.l. woensdagavond. Ik hoop dan nog in één stuk te zijn. Ik hoop ook dat er veel publiek zal zijn. Deze week eens een keer geen wedstrijd-nieuws, behalve dat de kampioenschappen le klas drie banden worden gespeeld bij Bér van Dijk. Donderdag, vrijdag en zaterdag voor liefhebbers van goed biljarten een mooi kijkspel. Tot over twee weken. Heine -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o- 13 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-Q-O-O-O-O-O-O-O-O-O-Q-Q-Q-O-Q-Q-O-O-O-O-O-»

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 13