Prijsvraag 1. Wie was de winnaar van de Ronde van Oostrum 1980 bij de se nioren? 2. Hoeveel Oostrumse adverteerders staan in het programmaboekje van 1981? 3. Hoeveel categoriën fietsen er mee in N.W.B-verband? Hoofdprijs: een diner voor 2 personen Bar Bistro Venray - ver schillende waardebonnen te besteden bij de Oostrumse middenstand Oplossingen inleveren bij J. Kreutz, Wester Thienweg 17 of H. Kessels, Herenpasweg 3. De jeugdwedstrijden vinden geen doorgang gezien het aantal aan meldingen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 99STRyM_2_z_B.V^V._l Afgelopen zondag viel de beslissing over het wel dan niet degre- deren van het tweede team van Oostrum, in de wedstrijd tegen het als tweede geklasseerde B.V.V. l team. Gezien de stand voor aanvang van de wedstrijd, was er voor Oos trum nog een kleine kans om aan het dreigende degradatiegevaar te ontsnappen. Na 5 minuten speeltijd was het B.V.V. dat de score opende uit een prima opgezette aanval, 0-1. Gedurende de eerste helft domineerde de Blitterswijkse ploeg. Door goed voetbal en het schitterende aanvalsspel van de gasten, werd er grote druk op het Oostrumse doel uitgeoefend, hetgeen hun gedurende deze periode nog 3 verdere doelpunten opleverde, resp. 15e, 20e en 25e minuut., 0-4. Ondanks dit alles lieten de roodwitten het er niet bij zitten. Men bleef hard voor goed resultaat werken. Maar met alleen hard werken kan men een wedstrijd niet succesvol beëindigen, zeker niet als de tegenpartij toonaangevend voetbalt. Ruststand 0-4, Al met al zag het er duister uit voor de Oostrum- ploeg aan het begin van de 2e helft. Nu echter was Oostrum in staat om de rollen om te keren. Het waren de rood-witten die met veel inzet tot goed voetbal kwamen, en het publiek een aardige wedstrijd konden bieden. Na 10 minuten was het B. de Kleyn die vanaf de 16 meter-lijn de bal, onhoudbaar voor de BVV-goalie in de rechterbovenhoek schoot, 1-4. Veel aanvallen volgden elkaar op en menigmaal was Oostrum dicht bij een 2e doelpunt. Blitterswijck dat er gedurende deze 2e helft eigenlijk niet meer aan te pas kwam, wist zich slechts sporadisch nog een kans te creëren, zonder deze naar behoren af te ronden. 11

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 11