spel stond. Toch kon HRC de leiding nemen nadat balverlies op het middenveld en onvoldoende opletten in de verdediging met een klungelgoal afgestraft werd. HRC kon niet lang genieten van deze voorsprong want al snel werd een hoge bal van Leo Basten door Herman Jeucken met de haren aangeraakt en kon de keeper de bal alleen nog maar van achter de lijn wegwerken. Tonnie Kessels nam het zekere voor het onzekere en kopte de bal nogmaals in. On danks de "voor alles wat bewoog" vlaggende grendsrechter werd deze treffer goedgekeurd. Vijf minuten later was het weer raak nadat drie Oostrum-spelers op de rand van buitenspel (er werd zelfs niet gevlagd.') door konden gaan en John Dericks deze kans bekwaam afrondde. Doordat er in de rest van de reglementaire 90 minuten en de zeven minuten blessuretijd niet meer gescoord werd eindigde deze slechte wedstrijd in een verdiende en geluk kige overwinning voor Oostrum. A.s. zondag is dus het uur van de waarheid en we verwachten de Oostrumsupporters dan ook in grote getale. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de ingang van het sportpark voor de wedstrijd en bij de bekende voorverkoopadressen vanaf donder dag 19.00 uur. Oostrum 5 - Ysselsteyn 6. Hier dan een verslag van het 5e elftal. Nu durven we.' Zondagmorgen om 10.00 uur trad het 5e elftal aan tegen Yssel steyn 6 in een thuiswedstrijd. Aangemoedigd door de talloze fans (nou ja) leverde dit elftal een unieke prestatie. Al 20 minuten na het beginsignaalwas het de spits Jos Hout, die een fout van de keeper afstrafte en schitterend scoorde 1-0. Maar toen, nog helemaal in de overwinningsroes, was het Ysselt- steyn die Oostrum verraste in de 24e minuut 1-1. Kansen aan bei de zijden en het spel ging gelijk op. Ruststand 1-1. Na de thee en na de groepsfoto, werden de spelers met een tac tisch concept het veld ingestuurd. 15 Minuten na rust volgde er een wissel in het middenveld (links). Door een individuele actie van spits Jos Hout, kwamen we op voorsprong die hard nodig was, aangezien de conditionele toestand van de ploeg verzwakte. Nu de hoop op een overwinning weer aanwezig was, haalde het elf tal het onderste uit de kan. Door het verdere professionele spel zijn we erin geslaagd de voorsprong te handhaven. Eindstand 2-1. De leiding was bij scheidsrechter Joos Driessen in goede handen. Na deze overwinning konden de spelers gratis een welverdiende pils gaan drinken in café Vermeulen. 0_0_o—o_o—o—o—o—o—o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op zaterdag 23 mei a.s. wordt voor de eerste maal een onderling voetbaltournooi gehouden. Aan dit tournooi nemen 8 elftallen deel. O 'O

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8