Jeugdleiders Donderdag 14 mei Jeugdleidersvergadering in de kantine om 21.15 uur. AfdVeteranen Op zaterdag 30 mei wordt in het sportpark van Oostrum het gemeen telijk Veteranen Tournooi Oostrum gespeeld. Aan dit tournooi nemen 10 elftallen deel, uit de gemeente Ven- ray, verdeeld in 2 poules van 5 elftallen. De aanvang is 12.00 uur en de finale is om 17.30 uur. oversteken jeugdvoetballers: Woensdag 20 mei 13.00 uur: Mevr. v. Soest - Mevr. v. Cuyck 14.25 uur: Mevr. Hendrix - Dhr. Vermeulen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- de Jeugd op woensdag 20 mei Mevr. Groenen - Mevr. Kusters o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- H.R.C. 3 - Oostrum 2: 1-2. Door de overwinning op H.R.C. 3 en de andere uitslagen zijn er met nog één wedstrijd voor de boeg theoretisch nog vier ploegen die voor de degradatie in aanmerking komen. Oostrum en E.W.C. bezetten met 15 punten de laatste plaats, terwijl Griendtsveen met 16 en Resia met 17 punten ook nog in de race zijn. Om ook maar een schijn van kans te hebben zal er zondag in ieder geval gewonnen moeten worden van het voor het kampioenschap uitgescha kelde BW 1 en zal een van de andere ploegen een steek moeten laten vallen. Afgelopen zondag leek het er even op dat de degradatie reeds vroegtijdig bekend zou worden, doordat HRC al na een kwartiertje een penalty toegekend kreeg. Doelman Wiel Künzler kon, nadat zijn duim "vakkundig" verbonden was, het zwakke schot van de HRC-goaiie keren en cie supporter van Oostrum (Sjaak bedankt) kon opgelucht ademhalen. De eerste helft leverde voor de rest weinig spectaculair voetbal op, waaraan de hitte enigszins schuld was. De gebruikelijke kansen waren er wel aan beide kanten maar geen van de ploegen verdiende de voorsprong. In de tweede helft ging het er iets fanatieker aan toe omdat Oostrum de noodzaak van punten halen toch wel inzag. Nadat het tempo iets verhoogd werd kreeg Oostrum iets meer greep op het spel mede doordat er voor de HRC-Veteranen niets meer op het 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7