Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag MARIA-PROCESSIE (na de Hoogmis) 8.30 uur Jan v.d. Berg 10.00 uur Gest. jaard. Antoon Verheggen en Kendrina van Haaren Voor de levende en overlleden van de Buurtvereniging "Vriendschap door Samenwer king" Gest. jaard. Piet Camps en Gerarda Vermeulen Harry Valckx Piet Rutten (Gemengd Koor en Harmonie) Gest. jaard. Henricus Rutten en Johanna Cremers Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen uur Bert Daniels (vw. de familie Rongen) uur Gest. jaard. Michel Camps en echtgenote uur Uit dankbaarheid uur Wim Emons Voor de overledenen van de Buurt Boshuizen 9.00 uur 9.00 uur 9.00 9.00 9.00 19.00 Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Sjackie Wilmsen-Leon Hendrix-Paul Janssen- Jan Rutten Zondag 8.30 uur Michel van Dijk-Roland Tacken-René Theeuwen 10.00 uur Frits Dupont-Ivo Franssen-Roel Folkerts- Ronny Pelzer-Hans Holtackers MARIA-PROCESSIE Zondag a.s., 17 mei, na de Hoogmis van 10.00 uur, de jaarlijkse processie met het Beeld van O.L. Vrouw van Oostrum rond onze kerk, opgeluisterd door onze Harmonie. Honderden jaren is deze mooie, zinvolle traditie in ere gehou den; mensen van Oostrum en omgeving, er is zoveel afgeschaft wat jammer is en velen pijn doet, laten we deze traditie in ere blijven houden. Laten wij dankbaar zijn, dat wij ons mogen ver heugen over 'n GENADE-OORD van Maria. De woorden "Hier wil ik rusten", kan geen andere betekenis heb ben gehad dan deze: Ik wil onder jullie verblijven en jullie zullen ervaren dat ik nog altijd jullie hemelse MOEDER ben, die voor ieder van haar kinderen opkomt. Velen hebben dan ook in de loop der eeuwen en ook nu nog in onze tijd, troost, steun en moed gevonden bij O.L. Vrouw van Oostrum in onze Maria-kapel In onze moeilijke, angstige tijd hebben we een machtige voor spreekster bij God nodig, en dat "is" Maria; Christus gaf haar ons als Moeder, niet alleen de beste maar ook de machtigste moeder die er ooit geweest is. Laten wij zondag a.s. gezamenlijk Maria vereren, tot haar bid- 4

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4