Jeugdvoetbal De wedstrijd van Oostrum BI tegen Castenray BI is niet op vrij dag maar op donderdagavond 7 mei om 19.00 uur. Beslissingswedstrijd Woensdag 13 mei 1981 om 18.30 uur, kampioenswedstrijd Geysteren El - Oostrum El op het veld van Geysteren. K.N.V.B. Scheidsrechter. Begeleiding bij_het oversteken^jeugdvoetballers Woensdag 13 mei: 13.00 uur: Mevr. Tacken - Peeters 14.25 uur: Mevr. Swinkels - Pelzer o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Begeleiding bij het tennissen door de jeugd op woensdag 13 mei 14.50 - 16.55 uur Mevr. T. v. Huët en Mevr. R. Verstraelen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oostrum 1 - Top 1 1-1. In een matige wedstrijd slaagde het in degradatiegevaar ver kerende T.O.P. er in één punt uit Oostrum mee te nemen. In de eerste periode kregen de Tienrayers de betere kansen waar er een van werd benut, toen na 25 minuten de Oostrum defensie mistaste op een diepte-pass, v/as het de T.O.P. spits Guus Knoops die 0-1 liet aantekenen. Na de hervatting had de thuisploeg weliswaar een groot veld- overwicht, doch wist desondanks weinig kansen te creëren. Tenslotte slaagde invaller John Wilmsen 5 minuten voor tijd er in de gelijkmaker te bewerkstelligen toen een in paniek geraakte T0P-verdediging te zacht terugspeelde op hun doelman. 1-1. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Montagnards_2_-_0ostrum 2 Met nog 3 competitiewedstrijden te gaan, vertrok het tweede team van Oostrum, afgelopen zondag, naar Bergen voor een ont moeting met de koploper. Reeds na 5 minuten nam Oostrum de leiding, 0-1.' Uit een doorge- kopte vrije trap was het H. Wilmsen, die met een omhaal de bal in de touwen wist te werken. Na deze snelle, onverwachte voor sprong, werd de druk op het Oostrumse doel door Montagnards ver hoogd. De technisch goed spelende Bergense ploeg beschikte over 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7