AGENDA 7 mei Integratie-ouderavond oudste kleuters 9 mei Peeltournooi te Vierlingsbeek, harmonie 12 mei Kienen O.V.B. 13 mei Start huisvrouwentournooi tennisclub 14 mei Interne vergadering oudervereniging 18 mei Openbare vergadering werkcomité (Michels Bowling 23 mei Tournooi en Feestavond S.V. Oostrum 24 mei Jaarlijkse wielerronde te Oostrum 26 mei Pedicure demonstratie O.V.B. 28 mei Hemelvaartsdag, Poliotournooi E-jeugd Sportpark "De Spar" 31 mei Deelname tamboerkorps aan Districtsfestival Venray 1 juni Start onderlinge kompetitie tennisclub 6 juni Jeugdorkest harmonie, jeugddag te Merselo 6 juni Harmonie, oud papier ophalen 7 juni Pinkstertournooi tennisclub junioren 8 juni Pinkstertournooi tennisclub senioren 15 juni Openbare vergadering Dorpsraad café van Dijk 19 juni H. Vormsel 21 juni Sacramentsprocessie 21 juni Harmonie, inhalen Jeugdvierdaagse Venray 21 juni Deelname tamboerkorps aan concours te Stiphout 27 juni Jeugdmarkt A.D.O.R. 15 juli Introduceren tennisclub 30 augustus Einde introduceren tennisclub 1 september Kevelaer O.V.B. 21 september Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen 22 september Spreker Gemeenteraad O.V.B. 13 oktober Moederavond O.V.B. 19 oktober Openbare vergadering dorpsraad (Michels Bowling) 27 oktober Excursie Nestlé O.V.B. november Uitwisseling????? O.V.B. 11 november Algemene ledenvergadering carnavalsvereniging 17 november Kienen St. Nicolaas O.V.B. 8 december Spreker over Werklozen O.V.B. 17 december Kerstviering O.V.B. 21 december Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo koeskes, A.s. maandag 11 mei om half 7 hebben we weer club. We gaan dan tekenen met wasco. Groetjes en tot maandag. Marian en Rieky. 5

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 5