BILJARTVRIENDEN_- SNA. Helaas heeft Harry Lenssen geen succes geboekt in de 2de klasse van de Venrayse bond. De tegenstand zat tegen, trouwens het spel ook wel een beetje. Dit ondanks zijn zeer goede ge middelde tijdens de onderlinge kompetitie in de partij tegen Henk van de Heuvel, waarbij Harry het record club-gemiddelde ■scoorde van 8,363. Naast de hoogste serie nu dus ook het hoogste gemiddelde. Kijken wanneer Jo de Beer met een antwoord komt. Kon nog wel eens even duren. Ook Eddy van de Venne en Huub Reynders zagen geen kans een plaats te behalen bij de eerste drie van de 4de klasse Venrayse bond. Dit ondanks goed spel. In de onderlinge kompetitie zijn ook nog een paar interessante partijen gespeeld waaronder Eddy tegen Wim KleuskensWim won met een serie van 16 en een gemiddelde van 2,333. Ook Herman Litjens heeft een paar zeer goede partijen gespeeld en wel tegen Geert Arts en Twan Claessen. Hij won met resp. 2,18 en 2,916. Al met al schiet de onderlinge kompetitie aardig op. Nog even Uw geheugen opfrissen: Vrijdag 8 mei uitwisseling Wildeman, details op het publicatiebord. 14 Mei uitwisseling met de invaliden bond, zorg dat je er bij bent. 20 Mei voetballen tegen de veteranen. Wat mij betreft mag half Oostrum komen aanmoedigen, we zullen het nodig hebben. Tenslotte, als Hans de uitslagen van de jeugdkompetitie ook in de la legt kan ik ook van jullie verslag uitbrengen. HEINE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. Oostrum Afd_1_TENNIS_ a) HUISVROUWENTOURNOOI Op resp. woensdag 13 mei a.s. en donderdag 14 mei a.s. kunnen we inderdaad van start gaan met het huisvrouwentournooi. On derstaand een overzicht van de deelneemsters, door loting vastgesteld. Zoals hieruit blijkt, zijn er o.a. 3 groepen van 6 personen. Ten gevolge hiervan zullen er enkele partijen en kelspel ingelast moeten worden. Mochten er echter nog leden zijn die aan het huisvrouwentournooi willen deelnemen en ver zuimd hebben zich op te geven, dan kan men hierover telefo nisch kontakt opnemen met mevrouw G. Wilms, tel. 83546. Mocht men 'n keer verhinderd zijn, dan persoonlijk voor vervanging 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10