Begeleiding_bij het_oversteken_jeugdvoetballers Woensdag 27 april: 13.00 uur: Mevr. Janssen - Mevr. Camps 14.25 uur: Mevr. Raedts - Mevr. Verhagen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_2_- MEERL0_2 Na de 2-1 nederlaag tegen Horst 5, en de overwinning van E.W.C. en Griendtsveen zag het er duister uit voor de Oostrumreserves Om nog enige kans te hebben om in de tweede klasse te blijven spelen, na dit seizoen, zou men zelfs aan 1 punt niet voldoende hebben Ook Meerlo zou in degradatiegevaar blijven verkeren indien ze puntloos de wedstrijd zouden beëindigen. De eerste helft waren beide ploegen goed aan elkaar gewaagd, waarbij Oostrum sterker op de aanval speelde en zich enkele goede kansen wist te cre- eren. Na 25 minuten werd de inzet beloond. Uit een voorzet van B. de Kleijn was het H. Wilmsen die de bal met het hoofd over de uitkomende doelman kon werken, 1-0. (eindelijk) Deze stand konden de Roodwitten tot het rustsignaal handhaven. Ook de tweede helft was het een gelijk opgaande strijd. Aan bei de zijden werden enkele goede kansen gecreërd die door de verde diging bekwaam werden opgelost. Even leek het erop dat Oostrum de zege veilig zou stellen toen M. Verstegen na een schitteren de solo de bal "net" naast het open doel schoot. Na eigen zeggen vond hij het niet nodig om te scoren, om zodoende de spanning er in te houden. Al met al een verdiende en broodnodige zege. De stemming is weer enigszins optimistisch na deze overwinning. Wist u dat het ze weer eens heeft gewonnen ER DUS NOG HOOP IS. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- T0T0-LOTTO Volgende week wordt weer de maandlotto opgehaald. In verband met Koninginnedag wordt deze op DINSDAG en WOENSDAG opgehaald. Dit weekend ontvangt u de formulieren weer thuis. In de maand MEI spelen wij ook nog Toto en Weeklotto. Verdere inlichtingen: A. Willems, v. Broekhuizenstraat 53. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8