doelpuntenfestijndoch de thuisclub liet de teugels vieren. In de 80e en 82e minuut zorgde Hans Fleurkens weer voor opleving door in zijn eentje nummer 3 en 4 in de touwen te prikken, 4-0. Ook de gasten kregen hun doelpunt toen de Oostrumse verdediging even niet attent reageerde slaagde Roosen er in de eer voor Venlo te redden, 4-1. 5 Minuten voor tijd bracht Tonny Poels met een harde knal het doelsaldo op 5-1 en bezorgde de thuisploeg een ruime overwinning, die gezien de vele mogelijkheden nog ma ger uitviel. WITTENH0RST_5_-_00STRUM_22_-_l Ook deze zondag lukte het Oostrum 2 niet om een punt te bemach tigen en wordt de kans op het behoudt van een plaats in de twee de klasse nu wel erg klein. Ook nu weer waren er voldoende kan sen maar het laatste tikje ontbrak weer eens een keer. In de eerste helft ging het spel op en neer, waarbij er aan beide zijden enkele goede kansen gecreeërd werden. Zo kon Wit- tenhorst al na een klein kwartier scoren toen een goede en snelle aanval met het hoofd bekwaam werd afgerond (1-0). Maar ook aan de andere zijde waren er goede kansen en was het enkele malen een kwestie van centimeters of we hadden met een gelijke stand kunnen gaan rusten. Doordat er of niet goed gemikt werd of de goal niet op de goede plaats stond, gingen we met een 1-0 achterstand rusten en waren we van plan om er in de tweede helft het beste van te maken. De tweede helft startte met een aanvallend Oostrum en met be ter voetbal dan dat van de eerste periode. Het wachten was nu op de gelijkmaker en dit geduld werd na ongeveer een klein half uur beloond toen een goed uitgespeelde aanval door Guus Muyres van dichtbij afgerond werd (1-1). Nadat het gooien van zand op verzoek van de scheidsrechter gestaakt werd kon er weer afgetrapt worden. Oostrum ging op jacht naar een tweede treffer waarbij de counters van Wittenhorst zeer gevaarlijk bleven. Uit een van deze counters kon Wittenhorst met een beet je geluk wederom een voorsprong nemen en deze keer bleef het zand op de plaats liggen waar het thuis hoort. Oostrum probeer de het nog wel en ondanks het feit dat de af en toe vreemd fluitende scheidsrechter (misschien wat zand in de ogen gekre gen?) enkele minuten langer liet spelen, slaagde men er niet in om de dik verdiende gelijkmaker te scoren. Met nog enkele wedstrijden te spelen is er nog een doel dat be reikt moet worden. Als er aan (tijdelijk) afscheid genomen moet worden van de tweede klasse kan dit ook op een waardige manier met bijvoorbeeld enkele overwinningen. Tweede Paasdag na het eieren zoeken zullen we wel weer zien. I

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 9