7 mei 9 mei 12 mei 14 mei 18 mei 18 mei 23 mei 24 mei 26 mei 28 mei 1 juni 7 juni 8 juni 15 juni 19 juni 21 juni 27 juni 15 juli 30 augustus 1 sept. 21 sept. 22 sept. 13 okt. 19 okt. 27 okt. nov. 11 nov. 17 nov. 8 dec. 17 dec. 21 dec. Integratie-ouderavond oudste kleuters. Peeltournooi te Vierlingsbeek, harmonie. Kienen O.V.B. Interne vergadering oudervereniging. Openbare vergadering werkcomité (Michels Bowling) Start huisvrouwentournooi tennisclub. Tournooi en Feestavond S.V.Oostrum. Jaarlijkse wielerronde te Oostrum. Pedicure demonstratie O.V.B. Hemelvaartsdag, Poliotournooi E-jeugd Sportpark "De,Spar". Start onderlinge kompetitie tennisclub. Pinkstertournooi tennisclub junioren. Pinkstertournooi tennisclub senioren. Openbare vergadering Dorpsraad café van Dijk. H. Vormsel. Sacramentsprocessie Jeugdmarkt A.D.O.R. Introduceren tennisclub. Einde introduceren tennisclub. Kevelaer O.V.B. Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen. Spreker Gemeenteraad O.V.B. Moederavond O.V.B. Openbare vergadering dorpsraad Michiels (Bowling) Excursie Nestlé O.V.B. Uitwisseling O.V.B. Algemene ledenvergadering carnavalsvereniging. Kienen St. Nicolaas O.V.B. Spreker over Werklozen O.V.B. Kerstviering O.V.B. Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen. 0_0_0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. Oostrum Oostrum 1 - Venlo 2: 5 - 1 Een oppermachtig Oostrum lukte het pas in de tweede periode het krachtsverschil ook enigszins in doelpunten uit te drukken. De zwak spelende Venlo-reserves konden van geluk spreken dat de score na 45 minuten nog blank was. De vlot combinerende Oostrum- formatie schiep zich diverse mogelijkheden om reeds voor de thee een beslissende voorsprong te nemen, de afwerking liet echter veel te wensen over. Pas in de 50e minuut lukte het Jan Janssen na een goed genomen hoekschop van Alex Verstegen koppend de thuisploeg op voorsprong te zetten, 1-0. En toen twee minuten later Carlo Verheyen goed doorliep op een diepte-pass betekende dit 2-0. De geheel ontredderde Venlo-ploeg was rijp voor een 8

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8