aan—treden tegen koploper Sparta. Om nog enige kans te hebben om in de tweede klasse te blijven na afloop van dit seizoen zal Oostrura bijna alle nog nog te spelen wedstrijden in een overwinning om moeten zetten. Dit betekende ook de wed-strijd tegen Sparta. De eerste helft had er dan ook alles van weg dat er hier voor de roodwitten 2 pun ten te behalen vielen. Oostrum beheerste gedurende de gehele eerste helft de wedstrijd, waarbij Sparta geheel niet aan toe kwam. Van achter uit werden de aanvallen via het middenveld keer op keer opgebouwd en wist men zich verschillende kansen te cre ëren. Herhaaldelijk werd de wedstrijd onderbroken door de ver der goed leidende, scheidsrechter die waarschijnlijk wat bang was de greep op de wedstrijd te verliezen. Maar zoals ook in voorgaande wedstrijden het geval was, was ook nu het geluk niet aan OostrumzijdeDe aanvallen liepen prima tot het moment dat ze correct afgerond dienen te worden, vooralsnog slaagden de roodwitten hier niet in. Dit mede dankzij het uitstekende werk van de Sparta-doelman die, onder andere, het harde strakke schot van M.Verstegen nog ternauwernood wist te keren. Aan de andere zijde zijn de Spartanen slechts eenmaal gevaarlijk voor Oostrum-doel geweest, maar ook hier was het de doelman die met een fraaie duik de bal nog juist aan kon tikken waardoor deze op de paal belandde zonder verder verwerkt te worden. Ruststand 0-0. Ook na de rust was het Oostrum die spelbepalend voetbalde. Gezien het verloop van de voorgaande 45 minuten behoefden de Oostrummers geen genoegen te nemen met een gelijkspel. Dat het geluk ons de rug toegekeerd heeft, werd overduidelijk toen een van onze opkomende middevelders (wenst niet genoemd te worden) Vrij voor een leeg doel de bal er nog naast wist te werken. Van de vele fraaie aanvallen wist Oostrum er geen te benutten. Heel anders verging het Sparta, die geheel onverwachts een kwar tier voor het einde uit een counter de score wist te openen.1-0. Ondanks alles gaf men niet op en probeerde men de gelijkmaker af te dwingen en werd alles op de aanval gegooid. Maar echter weer zonder succes. Deze aanvalsdrift moest Oostrum in de laatste minuut ook nog bekopen met Sparta's tweede treffer. Zo eindigde deze krachtmeting geheel tegen de verhouding in,in een 2-0 overwinning voor koploper Sparta. Het ziet er na afgelopen zondag erg beroerd uit voor Oostrum 2 dat geheel onderaan in het klassement staat. Zelfs voor een degradatiewedstrijd komt men nog niet in aanmerking. GYMNASTIËKVERENIGING_ST^_CRISTOFFEL Op zondag 29 maart werd ons jaarlijks Clubkampioenschap gehouden. Er werd in verschillende kategorieën geturnd. 8

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8