ge periode, waarop alleen maar met respect en vol dankbaarheid kan worden teruggekeken. Woorden van dank ook ten aanzien van verdiensten bij andere gemeenschapsactiviteiten, die werden uit gesproken door de nieuwbenoemde president en door de Geestelijk Adviseur past. de Ceuster. Dank werd eveneens gezegd tot Mevrouw Lemmens, die in deze hulde betrokken werd via bloemen. Ook vanaf deze plaats willen wij graag onze dank uitspreken voor de verdiensten gedurende dit 50-jarig lidmaatschap en daarbij de jubilaris van ganser harte geluk wensen met deze gouden onderscheiding en benoeming tot ere-lid van onze vereniging. KOFFIECONCERT_IN_HET_GEMEENSCHAPSHUIS_1 Op zondag 29 maart a.s. zal na de Hoogmis in het Gemeenschaps huis een koffieconcert gegeven worden. Tijdens dit koffieconcert zal, behalve door ons harmonie-orkest en tamboerkorps, ook door ons jeugdorkest en de leerlingen voor het tamboerkorps een op treden verzorgd worden. Wij nodigen alle belangstellenden van harte uit bij dit concert aanwezig te zijn, met name de ouders van onse leerlingen en jeugdige muzikanten. Dit concert zal na de Hoogmis beginnen en duurt ongeveer lè uur. Maandag 23 maart: repetities in het Gemeenschapshuis van~Ï873Ö~-~Ï97Ï5 uaspiranten tamboerkorps van 19.30 - 20.15 u.: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 u.: repetitie voor het gehele orkest. Woensdag 25 maart: repetities in het Gemeenschapshuis van"Ï8735~-~Ï97Ï5*"u. opleidingen tamboerkorps van 19.00 - 19.30 u.: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 u.het gehele tamboerkorps Zondag 29 maart: koffieconcert na de Hoogmis in het Gemeenschaps huis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BE JA ARDENVEREN IGING_00STRUM_1 In de week van 23 maart t/m 27 maart a.s. zullen onze leden be zocht worden voor het innen van de contributie over 't jaar 1981 Deze contributie bedraagt zoals andere jaren 25,== voor echt paren- en 15,== voor alleenstaanden. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7