Over de viskraam was iedereen het eens, die kwam naast de Rabobank en daar komt hij het volgend jaar weer. Het Werkcomité sprak zich tijdens de nabespreking gehouden stemming uit voor het dorpsplein. Zeven stemmen voor, vier tegen Het volgend jaar dus geen probleem over de plaats van de kermis 9Diverse_aktiviteitenJ_ - Benoeming mevr. AKessels-Duykers in het bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis. - Plaatsing glascontainer na beëindiging flessenaktie van Cozo aan de Watermolenstraat en later op de parkeerplaats Mgr. Hanssenstraat - Overleg met apothekers Venray voor een uitdeelpost medicijnen - Ontwerp nieuw briefhoofd. - Aanwezig zijn bij verschillende recepties en openingen. - Bijwonen van vergaderingen op gemeentehuis en de Clockert - Hulp bij de organisatie van de Sakramentsprocessie - Bijwonen plechtige dodenherdenkingsdienst bij het oorlogs monument te Venray. - Afvaardiging van leden naar dorpenoverleg - Kontakten met andere dorpsraden. _0_0-0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HARMONIE_"SUB_MATRIS_TUTELA" Op maandag 16 maart j.l. werd een Algemene Ledenvergadering ge houden, tijdens welke vergadering o.a. aan de orde kwam het pe riodiek aftreden van de president van onze vereniging de Heer G.Lemmens. In verband met het bereikt hebben van de 65-jarige leeftijd had hij zich niet meer herkiesbaar gesteld voor een volgende periode. Tot zijn opvolger werd door de ledenvergadering gekozen de Heer A. Janssen, die de funktie van president voor lopig zal gaan waarnemen. Tegelijkertijd met het terugtreden als president door de Heer Lemmens was een periode bereikt van 50 jaar lidmaatschap van onze vereniging. Een periode, die gekenmerkt wordt door liefde en in zet voor onze vereniging. Redenen te over om daar tijdens de Algemene Ledenvergadering bij stil te staan. Het voorstel om de Heer Lemmens te benoemen tot erelid van onze vereniging werd door de Ledenvergadering unaniem onderschreven via een warm applaus. Namens de RK Limburgse Bond van Muziekgezelschappen was de Heer Rongen aanwezig om hierna, bij gelegenheid van dit 50-jarig lid maatschap, het gouden Federatie-insigne met smaragd uit te reiken. Tijdens een korte toespraak wees de Heer Rongen op deze 50-jari- 6

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 6