sen van de tanks. Polygas BV heeft beroep aangetekend tegen deze sluiting zodat de Raad van Staten hierin uitspraak zal doen. Intussen heeft de Gemeente een overleggroep samengesteld waarin naast wethouder Loonen, een vertegenwoordiging van Gemeentewerken en een vertegenwoordiging van de afdeling openbare orde en veiligheid de dorpsraad zitting heeft. Van Oostrum heeft zitting dhr. Fleurkens en dhr. Bruggeman. Deze overleggroep zal het college adviseren over de verdere gang van zaken omtrent de polygas installatie. Oostrums Weekblad. In februari kwam de Oostrumse Wegwijzer, de nieuwste uit gave van Oostrumse wetenswaardigheden, van de pers. De leden van het Werkcomité brachten deze rond, waarbij tevens de abonnementsgelden voor het Oostrums Weekblad geïnd werden. De overgebleven Wegwijzers worden door de pastoor de Ceuster aan nieuwkomers in Oostrum verstrekt. Br. Huybers maakte duidelijk dat verenigingen een grotere vergoeding moeten geven voor plaatsing van berichten en mededelingen. (Het typen van de copy is duurder geworden). Kontakt met verenigingen^ Het Werkcomité onderhoudt de kontakten met de verenigingen door middel van voorzittersvergaderingen. Dit jaar zijn er een drietal vergaderingen geweest waarin o.a. ter sprake kwam de organisatie van een zeskamp door O.J.C, Iduna. De heer van Sikkelen werd uitgenodigd om een uiteenzetting te geven over de Open School waarna vragen gesteld konden worden De verenigingen werd op het hart gedrukt om vooral goed te letten op de agenda in het Oostrums Weekblad, opdat er niet meerdere aktiviteiten op één datum georganiseerd worden. De magere opkomst was voor het Werkcomité aanleiding om de voorzittersvergaderingen te kombineren met openbare ver gaderingen van het Werkcomité. Dit voorstel werd eenstemmig aangenomen. Kermisterrein^ In juni waren de meningen al verdeeld. Waar moet het kermis terrein komen. Is het terrein bij de Oude Watermolen de aangewezen plek of zal de kermis op het pas ingezaaide dorpsplein komen. Van Gemeente zijde waren er wat betreft het dorpsplein geen problemen. Men stelde zelfs dat dit, bij wijze van proef, de aangewezen plaats was. En dus kwam de kermis op het dorpsplein Ook de kermisexploitarten gaven de voorkeur aan dit plein. 5

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 5