?ïljartvrienden_-_s.n.a. Jeugd speelde in Ysselsteyn Afgelopen vrijdag 13 maart zijn we op uitnodiging van de Yssel- steynse jeugdvereniging met 8 jeugdleden en één jeugdige recre ant geweest. In een drukke sfeer werden de wedstrijden afgewerkt. Er werden steeds 2 games gespeeld i.v.m. de tijd en het dubbel verviel. De resultaten waren: team 1: P, Verhagen, T. Reynders en T. Camps verliezen met 4-14; team 2: K. Kempen, A. Vloet en jeugdige recreant voor één dag E. v. Hoek winnen met 13-5; team 3: L. Beuving, B. Kempen en R. Binders verliezen met 8-10. Totaaluitslag: overwinning voor Ysselsteyn met 25 - 29. De enthousiaste Ysselsteynse jongens zullen waarschijnlijk op 12 mei naar Oostrum komen. We reserveren dan de zaal voor de jeugd van half 7 tot 9 uur, zodat de recreanten dan pas om 9 uur (21.00 uur) kunnen beginnen. Dan zal er die avond géén onderlinge_competitie zijn. Feestdag jeugd Na een erg lang uitstel hebben we voor de jeugd toch een "feest middag" gepland op zaterdag 21 maart. Die dag vertrekken de 14 jeugdleden om half 11 naar "Het Meerdal" en zullen rond half 6 terug zijn. Op het programma staan een uur bowlen, uitreiking le, 2e en 3e prijs 1979 - 1980 competitie en zwemmen in de fraaie zwemgelegenheidDe leiding van de dag is in han den van E. van Hoek en J. Jacobs. Andere recreanten welke even tueel mee willen, kunnen dit doen op eigen rekening en dienen kontakt op te nemen met E. van Hoek. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De onderlinge kompetitie gaat gestaag verder en de afgelopen week speelden: G. Vermeulen - E. v.d. Venne 0-2 H. Joosten - J, de Beer 1-1 H. v.d. Wildt - H. Reynders 0-2 Het hoogste gemiddelde was voor Huub met 3,3 en Jo de Beer haalde een serie van 20. Misschien is het mogelijk dat de wedstrijdleiding een gemiddelde vaststelt voor Jo, dat zal het wedstrijdverloop zeker gunstig beïnvloeden We hadden voor deze week een bijzonder evenmentTafeltennis tegen de invaliden bond in Venray. Voldoende biljarters kwamen aangetreden in korte broek en soms met blote voeten om het op te nemen tegen de goed spelende invaliden bond. De winst was voor de bond die de zich heftig verzettende biljar ters met gering verschil versloeg. Het was in alle opzichten 19

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 19