ze pittige soep konden aanbieden. We komen volgend jaar weer graag bij U aan Een woord van spijt aan de bewoners van een 2-tal straten waar we helaas wegens het "los zijn" geen soep konden aanbieden. Volgend jaar zijn jullie het eerst aan de beurt Recreantenwedstrijd Alweer enige tijd geleden op 24 febr. speelden we een aantal wedstrijden tegen de recreanten van Panningen, welke bij ons op bezoek waren. De uitslagen van de teams waren: team 1: W. VloetC. Min en S. Rijs 3-7; team 2: G. Oudenhoven, J. Bus en L. Duyn 6-4; team 3: G. Camps, E. van Hoek en P. v.d. Ven 4-6. Totaaluit slag 13 - 17 voor Panningen. Beslissing A en B poule Op dinsdag 17 maart werd tussen 5 leden gespeeld om 3 plaatsen in de A-poule en 2 in de B-poule. Om kwart over 8 begonnen na loting G. Oudenhoven, R. Jeuken, R. Engels, L. v. Gemert en P. v.d. Ven hun wedstrijden hiervoor. Uitwisseling biljartclub In april zal er een sportieve uitwisseling plaatsvinden met de Oostrumse biljartvereniging, waarbij een aantal leden van beide verenigingen elkaar in beide sporten zullen bestrijden. De pre cieze data zullen nog nader worden bekend gemaakt. 24 Maart: wedstrijden tegen_thuistafeltennissers_uit_Oirlo Op dinsdag 24 maart zullen er wedstrijden worden gespeeld tegen een 12-tal thuisspelers uit Oirlo welke we zullen onderverdelen in 4 teams van 3 personen. Deze zullen op 4 tafels een wedstrijd spelen tegen 12 leden van onze vereniging. Hiervoor zullen voor al de mensen van de B-poule in aanmerking komen en de niet-com- petitie-spelersVoor de overblijvende leden blijft dan slechts één tafel beschikbaar Zij, die van Oostrum meedoen, weten dit van te voren I 31 Maart: start finale-ronde_onder1inge_competitie Op dinsdag 31 maart zullen we in de A en B-poule gaan uitmaken wie zich de sterksten zullen tonen. We rekenen vanaf die dins dag op een zeer trouwe opkomst. Wie teveel wedstrijden achter komt, wordt uitgesloten 18

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 18