KARKLINGELS_EN_KARKLINGELINNEKES ALs Jeugdprins Hans I wou ik even n dankwoord uitspreken voor 't welslagen van mijn prinsschap. Dank aan de jeugdleiding die een enorme steun voor mij is ge weest. Verder wil ik zonder iemand te vergeten ook namens Vorst Johnny, Nar Wim, Jeugdraad van Elf, alle Karklingels en Karklin- gelinnekes groot en klein hardstikke bedanken voor de geweldige carnaval 1981, 't was om nooit te vergeten. Prins Hans I -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HALLO KOESKES Maandag 16 maart hebben we weer club. Willen jullie goed aan de contributie denken als je die nog niet hebt betaald. Groetjes en tot maandag. Marian, Petra, Rieky. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 16 maart 16 maart 17 maart 19 maart 23 maart 25 maart 4 april 7 april 15 april 16 april 19 april 20 april 21 april 23 april 25/26 april 26 april 27 april 3 mei 12 mei 14 mei 18 mei Openbare vergadering werkcomité café van Dijk Harmonie: Algemene Ledenvergadering na de orkest repetitie Opgave kinderen voor de Kleuterschool om 16.00 uur Interne vergadering oudervereniging L.V.B. Kringstudie-avond L.V.B. Bedevaart Smakt Feestavond Buurtver. "Vriendschap door samenwer king" Uitstapje O.V.B. Oud-ijzeraktie S.Y. Oostrum afd. Voetbal Interne vergadering oudervereniging Openingstournooi tennisclub junioren Openingstournooi tennisclub senioren Start onderling kompetitie tennisclub Fietstocht met kinderen O.V.B. Harmonie, Solistenconcours te Castenray Concours Nobel Openbare vergadering werkcomité Café Vermeulen Eerste H. Communie Pedicure demonstratie O.V.B. Interne vergadering oudervereniging Openbare vergadering werkcomité (Piichels-Bowling)

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3