heren alles op de aanval, doch een attente Oostrum verdediging hield de zaak vooralsnog goed gesloten. Toch leverde een dieptepass in de 70e minuut resultaat op voor de gastheren toen de snelle Karei de Weert binnen de beruchte lijnen onreglementair ten val werd gebracht. Strafschop!! Theo Kessels was kansloos tegen de inzet van Hendriks 1-0. 5 Minuten voor tijd, de wedstrijd leek beslist, kregen de rood- witten alsnog een unieke gelegenheid de balans weer in evenwicht te brengen toen een Ysselsteynse verdediger de bal onnodig met de hand speelde. Penalty besliste de arbiter resoluut. Aanvoer der Gerrit Broeren mistte niet 1-1. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o o-o Op woensdag 25 februari en donderdag 26 februari zal Dhr.Wilms weer de maand - lotto - formulieren op komen halen. Wilt U deze gereed leggen? Nieuwe deelnemers blijven welkom. Men kan de formulieren inleveren bij A.Wilms vBroekhuizen- straat 53. Oostrum. Ook voor inlichtingen kan men hier terecht. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Leunen 3 - Oostrum 2 Na de grote nederlaag tegen B.V.V., waarbij Oostrum toch tot goed voetbal kwam, moest men nu meten met Leunen 3 (en een op gelopen kater). Dat men het moeilijk zou krijgen met beide te genstanders werd al snel duidelijk. Gedurende de eerste helft kwam men niet aan voetballen toe. Toch had dit niet met de voorgaande avond te maken, want ook Leunen wist het niet verder te brengen dan het ouderwetse hard, hoog en ver systeem. Met andere woorden; Er werd door beide partijen ontzettend slecht gevoetbald. Ruststand 0-0. Ook de 2e helft bood hetzelfde spelbeeldmet dit verschil, dat Leunen een maal, uit een lange bal tot scoren kwam. De goede spelmomenten eruit-lichten zou te veel tijd kosten, vandaar dat wij ons beperken tot dit korte, maar alles-zeggende wedstrijdverslag. Een wedstrijd om snel te vergeten. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 lotto X toto c I

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 7