gedwongen kost wat kost de aanval te zoeken, hetgeen nog wel en kele kansjes opleverde, die echter niet afgerond werden. Nu was het Blitterswijck dat, steeds beter ging spelen, en het spel duidelijk ging bepalen. Een als voorzet bedoeld schot draaide op het doel aan en viel hoog over de doelman nog juist onder de lat, hetgeen een 3-0 achterstand betekende. Het lukte nu van geen kanten meer en het wachten was nu op het eindsignaal, zodat de nederlaag nog enigzins beperkt zou blijven. Ook dit bleef de Rood-Witten echter niet bespaard, toen B. de Kleyn onderuit gleed in het strafschopgebied en zo de bal met de handen stopte. (2e keer concurrentie voor W. Kunzler)De daaropvolgende straf schop werd door B.V.V. naar behoren afgerond, en zo keerde S.V.O. 2 met een 4-0 nederlaag huiswaarts. Hopenlijk hebben we aanstaande zondag tegen Leunen 3 meer succes Een inhaalwedstrijd van ons eerste team thuis tegen Leunen, die nèt door S.N.A. werd gewonnen dankzij de extra punt. Harry Lenssen had ondanks verlies het hoogste gemiddelde én de hoogste serie (4,44 en 32). Jan Schelbergen verloor eveneens. Winst was gelukkig voor Huub Reynders en Geert Arts. Eindstand 5-4. Op 3 februari speelde S.N.A. 1 uit tegen B.C.Y. Eindstand 7-2. Alleen Jan Schelbergen wist te winnen met een goed gemiddelde (3,89). Zowel Huub, Harry als Geert verloren van sterk spelende tegenstanders waarbij opnieuw G.v.Asten een knap staaltje sto ten liet zien met een serie van 100 en 196 om van een gemiddelde van 33,33 maar te zwijgen. Het tweede team had thuis een minder plezierige ervaring en werd door laten we maar zeggen "pech" achtervolgt. Zoiets draagt niet bij aan de gezellige sportiviteit waar we toch allemaal zo'n behoefte aan hebben. Jammer. Eindstand 4-5. S.N.A. 3 Het Anker werd op 3 februari thuis gespeeld en verloren met 2-7. Jac Cornelissen wist te winnen en Henk van de Heuvel kwam net een punt te kort. Eveneens verlies voor Herman Litjens en Jo Cremers. Denk aan de ledenvergadering op 20 febr. aanvang half negen precies II II Heine o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12 4

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12