Oostrum Cl Venray C9 Meerlo Dl Melderslo Cl Oostrum C2 Oostrum Dl 13.30 u. 12.45 u. 11.00 u. 10.15 u. 12.00 u. Oostrum D2 - Venray D5 Brughusia El - Oostrum El per fiets 11.00 u. 10.00 u. vertrek 9.15u. Donderdag 12 februari a.s., jeugdleidersvergadering in de can- tine om 21.15 uur. Begeleiding oversteken jeugdvoetballers Woensdag 18 februari: 13.00 uur Mevr. Janssen - Mevr. Camps 14.25 uur Mevr. Raedts - Mevr. Verhagen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MEERL0_1_-_00STRUM 13-2 In een, voor het publiek aantrekkelijke wedstrijd, behaalde het hoog geklasseerde Meerlo een zwaar bevochten zege op een Oostrum-formatie die zich beslist niet als de mindere ploeg pre senteerde. Vooral in de eerste periode startten de Oostrummers zeer voortvarend. Binnen een tijdsbestek van 5 minuten namen de rood-witten een 2-0 voorsprong. Twee fraaie treffers van zowel Alex Verstegen als Jan Janssen, beiden met het hoofd gescoord, brachten de Meerlonaren aan het wankelen. De gastheren herstel den zich echter voortreffelijk en wisten, zij het met enig ge luk, nog voor de pauze de stand weer in evenwicht te brengen. Uit een vrije trap even buiten de 16m lijn werd de bal in eer ste instantie gestopt doch een tweede inzet ging via de paal en de rug van een Oostrum-speler alsnog over de doellijn 1-2. En op slag van rust betekende een snelle uitval de gelijkmaker toen doelman Kessels kansloos bleek tegen het klimmend schot van de rechter Meerlo-spits 2-2. Ook na de hervatting deden de ploegen weinig voor elkaar onder en een puntenverdeling zou dan ook het beste de verhouding hebben weergegeven. Maar ook nu had den de Meerlonaren Vrouwe Fortuna aan hun zijde. Uit een hoek schop verdween de bal via een Oostrums hoofd in het doel 3-2. Ook het laatste Oostrumse slotoffensief leverde niet op waarop de rood-witten recht hadden. n-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_2_-_WANSSUM_2 Afgelopen zondag werd er gestart met de 2e helft van de compe titie Oostrum trad in deze wedstrijd aan tegen het als 4e geklasseer- 10 Tf ff tf ff

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10