leverancier besproken. Hij zal er rekening mee houden. Wensen straatverlichting Binnenhof en bij be jaardenwoningen aan de gemeente doorgegeven0 Opbouwwerken-SS.0-Theo van Bommel volgt Ber Hoosz op en komt volgende vergadering kennis maken. Langs de Oirloseweg van de Henri-Dunantstraat tot aan de overweg zal een fietspad aangelegd worden Strepen op de Stationsweg voor fietsers heeft volgens de meeste geen zin. Gevraagd werd of de weg naar het kerkhof, Meyerlaan, niet verhard kan worden. Hier komt wel zwaar verkeer op. Bij de buurtvereniging Stationsweg heeft ook de Westerthienweg aangesloten. Geklaagd werd dat bij slecht weer veel water op de Stationsweg staat. De voorzitter sloot hierna de vergadering met dank voor de in breng. Volgende openbare vergadering met voorzitters is op maandag 16 februari 0 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. OOSTRUM RESIA 1 - OOSTRUM 1 0-1. Oostrum behaalde twee kostbare punten uit het treffen tegen degradatie kandidaat Resia. In deze overigens matige wedstrijd bleken beide ploegen in de eerste periode goed tegen elkaar op gewassen. Ook wat de scoringskansen betrof. Voor Oostrum schoot Jan Janssen tegen de lat en doelman Theo Kessels behoefde slechts sporadisch in te grijpen om onheil te voorkomen. Na de hervatting een sterkere Oostrum formatie die er voor alsnog niet in slaagde de fanatiek voor lijfsbehoud vechtende Resianen op achterstand te zetten. Een punten verdeling leek dan ook in het verschied. Toch slaagden de Oostrum rood-witten 16 minuten voor tijd er in het enige en beslissende doelpunt te maken.En de wedstrijd in hun voordeel te beslissen. Links-achter Theo v.d. Pas kwam goed opzetten en diens inzet werd in eerste instantie gestopt, doch de terugspringende bal kwam voor de voeten van Martien Verstegen die het karwei beheerst afrondde 0-1. In de resterende tijd deden de gastheren er alles aan om nog een punt te redden echter de Oostrummers hielden het hoofd koel en konden beide punten mee naar huis nemen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3