het grote voordeel voor de bewoners van deze nieuwe wijk. Met de N.S. is dan ook contact opge nomen om de mogelijkheden van een dergelijke voor ziening te bestuderen. Momenteel is het echter voor het publiek verboden via de oude losplaats naar het station te gaan. Daarbij is het spoor wegcomplex aan de oostzijde niet met een slagboom beveiligd. Reden waarom de politie verbaliserend zal optreden wanneer overtreding van het verbod wordt geconstateerd. Zodra de plannen voor de oversteekplaats wat vaster omlijnd zijn zal er in de pers aandacht aan worden gegeven, terwijl dan tevens uw advies zal worden gevraagd. Bestemmingsplan buitengebiedOp de brief ontvangen van B. en W. plankaarten en voorschriften over het nieuwe bestemmingsplan van Oostrum-Zuid - Oostrum-Noord '86-'87, zal door het dagelijks bestuur een be zwaarschrift ingediend worden. In de verandering van dit plan is de dorpsraad niet gekend. - L.LCT0B. zal een copie van deze brief ontvangen. Groenvoorziening: Er zal door de werkgroep groenvoorziening contact opgenomen worden met de Heer Goossens van de gemeente. Behalve over groen zal ook gesproken worden over het plaatsen van banken op het dorpsplein en andere mooie punten van het dorp. Huurwoningen: Wie zorgt er voor een toewijzing huurwoning? De samenstelling bestaat uit: Hoofd Sociale dienst gemeente-Betrokken Wet houder-Leidster gezinszorg-Direkteur woning bouwvereniging-Inschrijvingen bejaardenwoning en worden doorgegeven aan het open bejaarden- werk, deze adviseert na gesprekken-huisbezoek bij de gegadigden. Niet altijd toewijzing op volgorde wachtlijst. Urgentie wordt bepaald op medisch-sociale gronden. Ziekenaktie: Met kerstmis hebben 12 volwassenen en 3 kinderen 'n fruitmandje ontvangen. Op de oproep in het Oostrums Weekblaadje hadden zich maar een paar personen gemeld. Briefhoofd: Het briefpapier van het werkcomité is voorzien van een nieuw briefhoofdc Getekend door de voorzit ter en gecopieerd door een van onze bestuurs leden. Enkele punten: Over het lossen van drank bij café van Dijk tij dens uitgaan school is met des-betreffende

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2