KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 31 januari - 8 februari Zaterdag 19 ,00 uur Zondag 8, .30 uur 10, .00 uur Maandag 9 ,00 uur Dinsdag 9. .00 uur Woensdag 9. .00 uur Donderdag 9, .00 uur Vrijdag 9. .00 uur Zaterdag 19. .00 uur Jaardienst Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Overl. Fam0 Stappers, Nel Arts en Chris van Aarssen Theo Camps en Anna Verhoeven Jaardienst Martien Moorrees Gest0 jaardienst Leo Hendrix en Maria Hendrix-Geurts Piet Rutten (Gem0 Koor) Overl. Fam0 Rutten-Koekelkoren Marie Louise van den Brandt-Weijs Pierre Vandevenne Gesto jaardienst Frans Poels en echtgenote Tot zekere intentie Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees (Gem0 Koor) MISglENAARSBEURTEN Zaterdag 19o00 uur Paul Donders - Sjackie Wilmsen - Leon Hendrix - Hans Holtackers Zondag 8o30 uur Jan Rutten - Paul Janssen - Ronny Pelzer - Roland Tacken 10o00 uur Frits Dupont - Roel Foikerts - René Willems Ivo Franssen AANBEVELINGJ1!EMISA_-_COLLECTE Memisa is voor U allen ongetwijfeld een goede bekende0 Meer dan 50 jaar heeft deze organisatie medische hulp gestuurd naar de Derde Wereld0 Dit kon gebeuren dankzij de vrijgevigheid van Katholiek Nederland0 In de loop der jaren zijn er honderden artsen uitgezonden, ziekenhuisjes en poliklinieken gebouwd en is er een voortdurende luchtbrug van apparatuur en medicijnen. Met alle mogelijke middelen tracht Memisa ziekten en epide mieën te voorkomen en werkt zij samen met andere organisaties in breed opgezette projekten, 1981 is uitgeroepen tot jaar van de gehandicapten. In onze maatschappij is een massa kennis en zijn er veel mogelijkheden gehandicapten in de samenleving te brengen0 Voor de Derde Wereld zijn deze middelen onbereik baar vanwege gebrek aan geld0 Memisa wil er dit jaar meer aan doen dan anders. Het mogelijk maken, dat mensen bevrijd worden uit hun isolement en kunnen deelnemen aan het maatschappelijk 3 i

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3