Donderdag 9.00 u. Marie-Louise van den Brandt-Weijs Vrijdag 9.00 u. Overl. fam. Vennekens-Verschuren Zaterdag 19.00 u. Overl. fam. Hulsman Overl. fam. Stappers, Nel Arts en Chris van Aarssen Misdienaarsbeurten Zaterdag 17.30 u. Leon Hendrix - Roland Tacken 19.00 u. Michel van Dijk - Ronny Pelzer - Sjackie Wilmsen - Hans Holtackers Zondag 8.30 u.' Paul Janssen - Jurgen van Soest - Ivo Frans- sen - René Willems 10.00 u. Jan Rutten - Roel Folkerts - Paul Donders - Frits Dupont DE TIEN GEB0DEN_IN_EEN_ANDER_JASJE 1: Ik ben de God die jullie God is. Ik heb jullie gewild als vrije mensen. Zorg dan dat je vrij blijft en houd je aan Mij alleen. 2: Denk niet dat je alles van Mij weet, als je voor jezelf een vaste voorstelling van Mij hebt gevormd. 3: Noem Mijn naam niet bij zaken waar Ik niet mee te maken wil hebben 4: Op Mijn dag zal iedereen vrij zijn, dat moet je vieren. Laat elkaar dan ook vrij op Mijn dag. Wees vrij van werk en wees vrij voor Mij. 5: Je Vader en Moeder (en allen die jou vóór zijn gegaan) horen bij je. Laat ze niet in de steek; want dan leef je, dank zij hen 6: Leef zó dat moord niet nodig is. 7: Blijf trouw aan wie bij je hoort. 8: Houd niet voor jezelf wat óók van anderen is. 9: Praat niet zo over een ander dat je niet te vertrouwen bent. 10: Ga niet zo met een ander om, dat het je er alleen maar om gaat hetzelfde te krijgen wat die ander al heeft. Nou, daar kunnen we het dan weer wel even mee doen. U moet niet vlug lezen, maar rustig; en dan goed laten doordrin gen. Dan heb je weer genoeg om een week over na te denken. Uw Pastoor 0_0_0_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De Kerstboomverbranding van zaterdag j.l. vonden wij zeer ge slaagd. Er werden 175 kerstbomen gebracht. In tegenstelling tot Venray hadden wij geen moeite om de stapel aan 't branden te krijgen. Het werd één grote vuurmassa. 4

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4