Ik heb een borstel in mijn hand die gaat poetsen elke tand eerst eens hier, dan eens daar overal eens dan ben ik klaar Voor de oudsten: Trein en Trijntje Midden op het pleintje zitten Trein en Trijntje Trein verkoopt er appeltjes en Trijntje vis Koop, koop. Mijn appels zijn de beste Koop, koop. Mijn vette vette vis. Midden op het pleintje wandelt Marjoleintje Trein die geeft haar appeltjes en Trijntje vis Hier' hier! Mijn appeltjes_zijn de beste Hierï hierl Mijn vette vette vis Midden op het pleintje huppelt Marjoleintje Dank je voor de appeltjes en voor de vis Ja, ja, jouw appels zijn de beste Ja, ja, en ook jouw vette vis Aan de ouders van de kleuterschool: In het begin van het schooljaar is de ouders n.a0v. een vraag op een ouderavond toegezegd dat wij de teksten van de aangeleer de liedjes en versjes aan hen zouden doorgeven. Wij moeten hier echter van terugkomen daar dit bijna niet te doen iso Wij worden onderling beperkt in het zoeken en aanleren van nieuwe liedjes en versjes en er gaat veel te veel tijd in zitten. Alleen bij projekten zullen wij de tekst van een lied en versje in het krantje zetten. De leidsters van de kleuterschool -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN_01UV1_GEB00RTE_PAR0CHIE_00STRUM. 17 -_25_januari Voor de fam. Janssen Overlfam. Hulsman Piet Rutten (vw. de buurt) Jongerenkoor Pieter Hendrik Janssen Overl. fam. Derks-Ewals Jaard. Jan v.d. Berg Gest. Jaard. Frans Muijers en Maria Dupont (Gemengd koor) 9.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen Jean Potten Broeder Drabbels 3 Zaterdag Zondag 17.30 u. 19.00 u. 8.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag 9.00 u. 9.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3