t.t.v._oostrum. Evenals vorige jaren willen we ook dit jaar weer onze eigen jeugdcarnavals-schlager. We zijn ervan overtuigd dat jullie daar best voor kunnen zorgen. Kom op mensen bij de grotere Karklingels en Karklingelinnekes zijn nu ook Oostrumse mensen die leuke dingen doen voor de car navalsdagen, en wij laten ons toch zeker niet kisten. Steek de koppen bij elkaar en doe je best en als je vast zit vraag dan je ouders of andere mensen uit je omgeving om raad. Er zijn er vast wel die jullie kunnen helpen. We hopen dat het jullie lukt voor het Jeugdprinsenbal, want dan willen we hem dan aan iedereen laten horen. Willen jullie je schlager met jullie namen en adres vóór 4 fe bruari inleveren bij Mariet Swinkels-Kesselsv. Broekhuizen- straat 9. Dat is helaas wel al vlug maar dan doen jullie ook gewoon even vlug je best, goed? Je weet waar het om gaat ATTENTIE JEUGDKARNAVAL ATTENTIE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. OOSTRUM AFD. VOETBAL. Programma voor zondag 18 januari 1981. Oostrum 1 - Sparta 3 - Oostrum 3 Oostrum 4 - Meerlo 5 - JEUGDVOETBAL R.K.D.S.O. 1 aanv. Oostrum 2 aanv. Excelsior 3 aanv. Geysteren 4 aanv. Oostrum 5 aanv. 14.30 u. 12.00 u. 12.00 u. 10.00 u. 10.30 u. Scheidsr Scheidsr Scheidsr Scheidsr Scheidsr J.P.Hendrickx :J.P.Derkx - :J.T. Gerbecks :P. Haegens -o- De dropping voor de D- en E-leden is verschoven naar woensdag 28 januari. We vertrekken om 6 uur bij café Vermeulen. Zaklamp en potlood meebrengen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Het toernooi om de Noord-Limburgse Kampioenschappen heeft ons wel spelvreugde, maar geen succes opgeleverd. Bij de dubbelspe len vonden we zowel bij jeugd als senioren direct in de eerste ronde ons Waterloo; in het enkelspel bij de jeugd werden Anita Vloet, Kitty Kempen, Twan Camps en Marcel Janssen wel poule winnaar, maar sneuvelden daarna in de kwart-finale, De eerste drie pas na een nipt verloren (20-22, 18-21 en 17-21) derde set en Marcel in 2 sets. In het enkel bij de senioren wer den er wel wat wedstrijden gewonnen, echter niet de poule van 3 personen. Dit lukte alleen S. Rijs en G. Janssen, maar in de tweede ronde troffen ook zij een sterkere tegenstander. 10 f t t f

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10