tafeltennisvereniging oostrum. Voor het eerst gekleed in de eigen clubshirts hebben we afgelo pen zondag 28 december deelgenomen aan het "Kersttoernooi" te Panningen. Echte eervolle resultaten met ereplaatsen konden we niet behalen, al waren er wel enkele goede prestaties. In de leeftijdsgroep van 12 tot en met 16 jaar wonnen Kitty Kempen, Pieter Verhagen en Marcel Janssen hun poule. Daarna verloor Kitty in een tussenronde (laatste 12) en schakelde Marcel club genoot Pieter uit. In de kwartfinale sneuvelde ook Marcel (laat ste (8). In de B-klasse (17 t/m 25 jaar) won Ed van Hoek de poule maar sneuvelde in de achtste finale. Wel ging Ed met een prijs naar huis. In de loterij van door Cor du Buy beschikbaar gestelde sportprijzen "trok" Ed een splinter nieuw trainingspak. Leuke bijkomstigheid dat Ed pas voor de 3e keer in zijn nieuwe "Sinterklaas" trainingspak speelde; nu is zijn vrouw er gelukkig meel! Bij de C-klasse (26 t/m 30 jaar) leek onze kampioen Jan van de Berg erg ver te komen. Na overwinningen in de poule, achtste en kwartfinale trof hij zijn meerdere in de halve finale. In de E-klasse tenslotte (bo ven 30 jaar) speelden 5 leden van Oostrum en 6 van Panningen hun strijd, bij de poule-winnaars waren er van elk 2 waarbij in de halve finale de Panningers wonnen (van Wiel Vloet en Sjaak Rijs). Al met al een leuk toernooi waar we volgend jaar hopelijk met nog meer leden naar toe zullen gaan! Op zondag 11 januari en zaterdag_10_januari treden we aan voor een veel zwaarder toernooi, nlde Noord-Limburgse kampioenschap pen te Maasbree. Hier zal slechts voor een enkeling een klein succesje weggelegd zijn, daar we hier te maken krijgen met de "echte" competitie spelers en wij alleen maar recreatief sport beoefenen. Toch zul len we ons best doen eervol te strijden. Voor familieleden en eventuele belangstellenden delen we mee dat gespeeld wordt in de sporthal te Maasbree; dat de wedstrijden beginnen om 9 uur, dat de toegang_gratis is; dat er ook een restaurant aanwezig is van waaruit bezoekers van boven naar de spelers kunnen kijken (evenals van de tribune;)dat er van Oostrum 8 jeugdspelers (op zaterdag) en maar liefst 13 recrean ten (op zondag) meedoen; dat de wedstrijden de hele dag door gaan tot 19.00 uur; dat u met een bezoek er een aardig dagje van kunt maken. Voor de volledigheid laten we de tijden volgen dat de "Oostrum- se" leden hun poule-wedstrijden in het enkele en eerste wed strijd in het dubbel moeten spelen. Tevens vermelden wij het tafeïnummer van deze wedstrijden en 12

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12