VANUIT DE.KLEUTERSCHOOL Gezelschapsspelletjes Als kleuters samen een gezelschapsspel spelen (b.v. Memory, Mens-erger-je-niet e.d) -dan hebben ze meestal vrij veel bege leiding nodig. Omdat we hier op school vrij grote groepen heb ben kunnen we meestal de nodige begeleiding niet geven. Hier door komt het spelen van een gezelschapsspel te weinig aan bod. Daar wij het toch erg belangrijk vinden om dergelijke spelle tjes met de kinderen te doen (denk aan samen een spel spelen; beurt afwachten; winnen en verliezen; je aan de spelregels houden; gezelligheid; oefenen van tellen; kleuren benoemen e.d.) hebben we een z.g. spelletjesmiddag georganiseerd. Iedere klas heeft één keer in de maand van half 3 tot kwart voor 4 zo'n spelletjesmiddag. (De klas van Margreet iedere eer ste donderdag van de maand, Dorien de tweede donderdag en Marly de derde donderdag). De klas wordt dan in 6 of 7 groepjes ver deeld. Bij ieder groepje geeft één ouder de leiding. Gezien het enthousiasme en de bereidwilligheid van verschillen de ouders om ons te helpen mogen we hopen op gezellige en ook nuttige middagen. (Deze ouders zijn welkom op 5 januari om kwart voor 4 voor de uitleg v.d. spelletjes). Met vriendelijke groeten, Marly, Dorien en Margreet. VANUIT _DE.KLEUTERSCHOOL In januari wordt de serie 'Zie-Zo' voortgezet. De uitzenddata zijn: di di di di di di di di di di 13 jan. en wo. 27 jan. en wo 10 febr. en wo 24 febr. en wo 10 mrten wo 24 mrt. en wo. 14 jan. 28 jan. 11 febr. 25 febr. 11 mrt. 25 mrt 8 april "De Koelkast" "Boodschappen doen" 7 april en wo. 28 april en wo. 29 april 19 mei en wo20 mei 2 juni en wo. 3 juni 'Zie-Zo' zal dit schooljaar voor de laatste maal worden uitge zonden en volgend schooljaar worden vervangen door een nieuwe kleuterserie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 1 l

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7