beide ploegen om dit doel te beslissen. Maar beide teams, waar bij aan Oostrumzijde volgens "insiders" Sjef Claessens, de meest constante speler was, slaagden er niet meer in om te scoren Zo weet Griendtsveen nu iets, wat wij al enkele weken geleden wisten en nu nog eens bevestigd zagen, als men wil winnen mag men niet zoveel kansen onbenut laten. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VENRAY_8_-_00STRUM_4_ 0 -_1 'n Erg gehavend Oostrum 4 stond voor de zéér moeilijke opgave 'n optimaal gemotiveerd Venray tegemoet te treden. Met invaller Bert Linders en zonder wisselspelers gewis geen eenvoudig kar wei. De eerste helft was zeer op en neergaand waarbij de rood witte Oostrummers enkele zeer riante scoringsmogelijkheden had den. Het schortte echter aan de juiste afmaker waardoor 't net in de eerste helft niet beroerd kon worden. Met name Bert Linders gaf in deze eerste helft een grandioze show weg in 't Oostrum-doel. Het was mede aan hem te danken dat de stand gelijk bleef bij 't rustsignaal van de goed leidende scheidsrechter Linders. Na de pauze, de sterke wind mee, liet 'n aanvallend Oostrum zien. Legio kansen werden op een zeer knullige wijze om zeep geholpen. Weinig resoluut ingaan en 'n slechte passing waren hier duidelijk oorzaak van. 'n Achttal minuten voor 't einde was 't René van Lieshout die met 'n afstandsschot de Venray-goalie beproefde. De bal werd vanaf 20 meter in de uiterste hoek geplaatst0-1 'n Sterk counterend Venray probeerde nog alles doch 't gelukte de Oostrum-formatie de 2 winstpunten mee te nemen. Eindstand 0-1. o-o-o-o-o-o-o-n-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SVOOSTRUM OOSTRUM _1_- HRC 1__2 - _0 Oostrum heeft een goede prestatie geleverd door het hoog geklasseerde H.R.C. een verdiende nederlaag toe te brengen. De gasten uit Afferden die al na 25 minuten tegen een 2-0 achterstand aan-keken, hadden dit voornamelijk aan zich zelf te wijten. Twee slordigheden in de verdediging betekenden evenzo—veel doelpunten. In de 20e minuut was het H.R.C. 's laatste man die Huub v.d. Water wilde passeren wat echter mis lukte, Huub alleen voor de H.R.C. doelman rondde dit karwei beheerst af 1-0. Nauwelijks 5 minuten later na slordig uit verdedigen nam Martien Verstegen de bal ineens op zijn slof 19

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 19